Train O'Clock

Korso til Jokela Tog Køreplan

Find rejse

Lørdag den 2. marts 2024 kl. 07.00

Korso Kerava Jokela

Korso07:1907:4208:1208:27
Savio07:2207:4508:1508:30
Kerava07:2507:4808:1808:33
TognummerHL 9015HL 9021HL 9031HL 9035
Linje
K
K
K
K
Skift
Kerava07:3308:0308:3309:33
Ainola07:3708:0708:3709:37
Järvenpää07:4008:1008:4009:40
Saunakallio07:4308:1308:4309:43
Jokela07:4808:1808:4809:48
TognummerHL 9635HL 9639HL 9641HL 9649
Linje
R
R
R
R
Rejsetid29 min36 min36 min1:21

Korso Pasila Riihimäki Jokela

Korso08:33
Rekola08:35
Koivukylä08:37
Hiekkaharju08:41
Tikkurila08:43
Puistola08:45
Tapanila08:47
Malmi08:49
Pukinmäki08:51
Oulunkylä08:53
Käpylä08:55
Pasila08:57
TognummerHL 9032
Linje
K
Skift
Pasila09:09
Tikkurila09:19
Riihimäki09:50
TognummerS 93
Skift
Riihimäki09:55
Hyvinkää10:03
Jokela10:08
TognummerHL 9646
Linje
R
Rejsetid1:35

Søndag den 3. marts 2024 kl. 07.00

Korso Kerava Jokela

Korso07:1907:4908:1908:4209:57
Savio07:2207:5208:2208:4510:00
Kerava07:2507:5508:2508:4810:03
TognummerHL 9015HL 9023HL 9033HL 9041HL 9065
Linje
K
K
K
K
K
Skift
Kerava07:3308:3309:3310:0310:33
Ainola07:3708:3709:3710:0710:37
Järvenpää07:4008:4009:4010:1010:40
Saunakallio07:4308:4309:4310:1310:43
Jokela07:4808:4809:4810:1810:48
TognummerHL 9635HL 9641HL 9649HL 9651HL 9655
Linje
R
R
R
R
R
Rejsetid29 min59 min1:291:3651 min

Mandag den 4. marts 2024 kl. 07.00

Korso Kerava Jokela

Korso07:0907:1908:0908:3909:59
Savio07:1207:2208:1208:4210:02
Kerava07:1507:2508:1508:4510:05
TognummerHL 9013HL 9015HL 9029HL 9039HL 9067
Linje
K
K
K
K
K
Skift
Kerava07:3308:0308:3309:0310:33
Ainola07:3708:0708:3709:0710:37
Järvenpää07:4008:1008:4009:1010:40
Saunakallio07:4308:1308:4309:1310:43
Jokela07:4808:1808:4809:1810:48
TognummerHL 9635HL 9639HL 9641HL 9645HL 9655
Linje
R
R
R
R
R
Rejsetid39 min59 min39 min39 min49 min

Tirsdag den 5. marts 2024 kl. 07.00

Korso Kerava Jokela

Korso07:0907:1908:0908:3909:59
Savio07:1207:2208:1208:4210:02
Kerava07:1507:2508:1508:4510:05
TognummerHL 9013HL 9015HL 9029HL 9039HL 9067
Linje
K
K
K
K
K
Skift
Kerava07:3308:0308:3309:0310:33
Ainola07:3708:0708:3709:0710:37
Järvenpää07:4008:1008:4009:1010:40
Saunakallio07:4308:1308:4309:1310:43
Jokela07:4808:1808:4809:1810:48
TognummerHL 9635HL 9639HL 9641HL 9645HL 9655
Linje
R
R
R
R
R
Rejsetid39 min59 min39 min39 min49 min

Onsdag den 6. marts 2024 kl. 07.00

Korso Kerava Jokela

Korso07:0907:1908:0908:3909:59
Savio07:1207:2208:1208:4210:02
Kerava07:1507:2508:1508:4510:05
TognummerHL 9013HL 9015HL 9029HL 9039HL 9067
Linje
K
K
K
K
K
Skift
Kerava07:3308:0308:3309:0310:33
Ainola07:3708:0708:3709:0710:37
Järvenpää07:4008:1008:4009:1010:40
Saunakallio07:4308:1308:4309:1310:43
Jokela07:4808:1808:4809:1810:48
TognummerHL 9635HL 9639HL 9641HL 9645HL 9655
Linje
R
R
R
R
R
Rejsetid39 min59 min39 min39 min49 min

Torsdag den 7. marts 2024 kl. 07.00

Korso Kerava Jokela

Korso07:0907:1908:0908:3909:59
Savio07:1207:2208:1208:4210:02
Kerava07:1507:2508:1508:4510:05
TognummerHL 9013HL 9015HL 9029HL 9039HL 9067
Linje
K
K
K
K
K
Skift
Kerava07:3308:0308:3309:0310:33
Ainola07:3708:0708:3709:0710:37
Järvenpää07:4008:1008:4009:1010:40
Saunakallio07:4308:1308:4309:1310:43
Jokela07:4808:1808:4809:1810:48
TognummerHL 9635HL 9639HL 9641HL 9645HL 9655
Linje
R
R
R
R
R
Rejsetid39 min59 min39 min39 min49 min

Fredag den 8. marts 2024 kl. 07.00

Korso Kerava Jokela

Korso07:0907:1908:0908:3909:59
Savio07:1207:2208:1208:4210:02
Kerava07:1507:2508:1508:4510:05
TognummerHL 9013HL 9015HL 9029HL 9039HL 9067
Linje
K
K
K
K
K
Skift
Kerava07:3308:0308:3309:0310:33
Ainola07:3708:0708:3709:0710:37
Järvenpää07:4008:1008:4009:1010:40
Saunakallio07:4308:1308:4309:1310:43
Jokela07:4808:1808:4809:1810:48
TognummerHL 9635HL 9639HL 9641HL 9645HL 9655
Linje
R
R
R
R
R
Rejsetid39 min59 min39 min39 min49 min