Train O'Clock

Kolari Helsinki Køreplan

Find rejse

Lørdag den 3. december 2022 kl. 08.50

Kolari Tikkurila Helsinki

Kolari19:42
Pello20:32
Ylitornio21:23
Tornio-Itäinen22:16
Laurila22:36
Kemi22:50
Simo23:11
Oulu00:57
Kempele01:17
Hirvineva01:38
Ylivieska02:44
Kokkola03:35
Pännäinen04:00
Kauhava04:44
Seinäjoki05:19
Ratikylä06:14
Tampere07:34
Toijala08:02
Hämeenlinna08:50
Riihimäki09:17
Tikkurila09:59
TognummerPYO 276
Skift
Tikkurila10:05
Pasila10:14
Helsinki10:19
TognummerHL 9642
Linje
R
Rejsetid14:37
Acheter

Søndag den 4. december 2022 kl. 08.50

Kolari Seinäjoki Helsinki

Kolari19:42
Pello20:32
Ylitornio21:23
Tornio-Itäinen22:16
Laurila22:36
Kemi22:50
Simo23:11
Oulu00:57
Kempele01:17
Hirvineva01:38
Ylivieska02:44
Kokkola03:35
Pännäinen04:00
Kauhava04:44
Seinäjoki05:09
TognummerPYO 276
Skift
Seinäjoki05:37
Parkano06:12
Tampere07:00
Tikkurila08:21
Pasila08:30
Helsinki08:35
TognummerIC 40
Rejsetid12:53
Acheter

Tirsdag den 6. december 2022 kl. 08.50

Kolari Seinäjoki Helsinki

Kolari19:42
Pello20:32
Ylitornio21:23
Tornio-Itäinen22:16
Laurila22:36
Kemi22:50
Simo23:11
Oulu00:57
Kempele01:17
Hirvineva01:38
Ylivieska02:44
Kokkola03:35
Pännäinen04:00
Kauhava04:44
Seinäjoki05:09
TognummerPYO 276
Skift
Seinäjoki05:37
Parkano06:12
Tampere07:00
Tikkurila08:21
Pasila08:30
Helsinki08:35
TognummerIC 40
Rejsetid12:53
Acheter

Kolari Kemi Tikkurila Helsinki

Kolari15:00
Pello15:51
Ylitornio16:42
Tornio-Itäinen17:35
Kemi18:03
TognummerPYO 262
Skift
Kemi19:17
Oulu20:55
Kempele21:06
Hirvineva21:28
Ruukki21:36
Vihanti21:52
Oulainen22:10
Ylivieska22:31
Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
TognummerIC 266
Skift
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:04
Helsinki06:09
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid15:09
Acheter

Torsdag den 8. december 2022 kl. 08.50

Kolari Seinäjoki Helsinki

Kolari19:42
Pello20:32
Ylitornio21:23
Tornio-Itäinen22:16
Laurila22:36
Kemi22:50
Simo23:11
Oulu00:57
Kempele01:17
Hirvineva01:38
Ylivieska02:44
Kokkola03:35
Pännäinen04:00
Kauhava04:44
Seinäjoki05:09
TognummerPYO 276
Skift
Seinäjoki05:37
Parkano06:12
Tampere07:00
Tikkurila08:21
Pasila08:30
Helsinki08:35
TognummerIC 40
Rejsetid12:53
Acheter