Train O'Clock

Kokkola til Rovaniemi Tog Køreplan

Find rejse

Lørdag den 2. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Rovaniemi

Kokkola09:4912:29
Kannus10:0812:48
Ylivieska10:3013:09
Oulainen10:4513:25
Vihanti10:5913:40
Ruukki11:1213:53
Kempele11:3114:12
Oulu12:2314:27
Lähessuo-14:57
Kemi13:2615:32
Tervola13:5416:00
Muurola14:2316:29
Rovaniemi14:4116:46
TognummerIC 35IC 23
Rejsetid4:524:17

Søndag den 3. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Rovaniemi

Kokkola12:2916:1617:50
Kannus12:48-18:09
Ylivieska13:0916:5318:30
Oulainen13:25-18:48
Vihanti13:40-19:02
Ruukki13:53-19:15
Kempele14:12-19:32
Oulu14:2718:0020:24
Lähessuo14:57--
Kemi15:3219:0521:26
Tervola16:0019:3521:55
Muurola16:2920:0622:27
Rovaniemi16:4620:2322:45
TognummerIC 23IC 25IC 37
Rejsetid4:174:074:55

Mandag den 4. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Rovaniemi

Kokkola09:4912:2916:1617:50
Kannus10:0812:48-18:09
Ylivieska10:3013:0916:5318:30
Oulainen10:4513:25-18:48
Vihanti10:5913:40-19:02
Ruukki11:1213:53-19:15
Kempele11:3114:12-19:32
Oulu12:2314:2718:0020:24
Lähessuo-14:57--
Kemi13:2615:3219:0521:26
Tervola13:5416:0019:3521:55
Muurola14:2316:2920:0622:27
Rovaniemi14:4116:4620:2322:45
TognummerS 35IC 23IC 25IC 37
Rejsetid4:524:174:074:55

Tirsdag den 5. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Rovaniemi

Kokkola09:4912:2916:1617:50
Kannus10:0812:48-18:09
Ylivieska10:3013:0916:5318:30
Oulainen10:4513:25-18:48
Vihanti10:5913:40-19:02
Ruukki11:1213:53-19:15
Kempele11:3114:12-19:32
Oulu12:2314:2718:0020:24
Lähessuo-14:57--
Kemi13:2615:3219:0521:26
Tervola13:5416:0019:3521:55
Muurola14:2316:2920:0622:27
Rovaniemi14:4116:4620:2322:45
TognummerS 35IC 23IC 25IC 37
Rejsetid4:524:174:074:55

Onsdag den 6. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Rovaniemi

Kokkola09:4912:2916:1617:50
Kannus10:0812:48-18:09
Ylivieska10:3013:0916:5318:30
Oulainen10:4513:25-18:48
Vihanti10:5913:40-19:02
Ruukki11:1213:53-19:15
Kempele11:3114:12-19:32
Oulu12:2314:2718:0020:24
Lähessuo-14:57--
Kemi13:2615:3219:0521:26
Tervola13:5416:0019:3521:55
Muurola14:2316:2920:0622:27
Rovaniemi14:4116:4620:2322:45
TognummerS 35IC 23IC 25IC 37
Rejsetid4:524:174:074:55

Torsdag den 7. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Rovaniemi

Kokkola09:4912:2916:1617:50
Kannus10:0812:48-18:09
Ylivieska10:3013:0916:5318:30
Oulainen10:4513:25-18:48
Vihanti10:5913:40-19:02
Ruukki11:1213:53-19:15
Kempele11:3114:12-19:32
Oulu12:2314:2718:0020:24
Lähessuo-14:57--
Kemi13:2615:3219:0521:26
Tervola13:5416:0019:3521:55
Muurola14:2316:2920:0622:27
Rovaniemi14:4116:4620:2322:45
TognummerIC 35IC 23IC 25IC 37
Rejsetid4:524:174:074:55

Fredag den 8. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Rovaniemi

Kokkola09:4912:2917:50
Kannus10:0812:4818:09
Ylivieska10:3013:0918:30
Oulainen10:4513:2518:48
Vihanti10:5913:4019:02
Ruukki11:1213:5319:15
Kempele11:3114:1219:32
Oulu12:2314:2720:24
Lähessuo-14:57-
Kemi13:2615:3221:26
Tervola13:5416:0021:55
Muurola14:2316:2922:27
Rovaniemi14:4116:4622:45
TognummerS 35IC 23IC 37
Rejsetid4:524:174:55