Train O'Clock

Kokkola til Pieksämäki Tog Køreplan

Find rejse

Lørdag den 2. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Helsinki Pieksämäki

Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:35
Peräseinäjoki12:52
Parkano13:14
Vahojärvi13:27
Tampere14:00
Tikkurila15:21
Pasila15:30
Helsinki15:35
TognummerIC 38
Skift
Helsinki16:03
Pasila16:09
Tikkurila16:19
Riihimäki16:52
Hämeenlinna17:11
Toijala17:31
Lempäälä17:41
Tampere18:07
Orivesi18:32
Lahdenperä18:59
Jämsä19:12
Jyväskylä19:41
Lievestuore20:01
Hankasalmi20:12
Pieksämäki20:34
TognummerIC 147
Rejsetid9:17

Kokkola Oulu Pieksämäki

Kokkola09:49
Kannus10:08
Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerIC 35
Skift
Oulu12:24
Muhos12:48
Utajärvi13:03
Vaala13:25
Paltamo13:57
Kontiomäki14:14
Kajaani14:33
Sukeva15:00
Iisalmi15:35
Lapinlahti15:52
Alapitkä16:09
Siilinjärvi16:23
Kuopio17:00
Suonenjoki17:28
Haapakoski17:47
Pieksämäki17:59
TognummerIC 70
Rejsetid8:10

Kokkola Pasila Pieksämäki

Kokkola09:27
Kruunupyy09:38
Seinäjoki10:35
Peräseinäjoki10:53
Sisättö11:27
Tampere12:00
Tikkurila13:21
Pasila13:29
TognummerIC 22
Skift
Pasila14:25
Tikkurila14:36
Lahti15:13
Kouvola15:50
Mäntyharju16:28
Mikkeli16:54
Pieksämäki17:32
TognummerS 67
Rejsetid8:05

Kokkola Tampere Pieksämäki

Kokkola07:2708:15
Pännäinen07:4308:31
Kauhava08:1009:00
Lapua08:19-
Jalasjärvi-09:49
Seinäjoki08:3809:26
Sisättö09:2410:24
Tampere09:5110:51
TognummerIC 20S 36
Skift
Tampere12:1215:07
Orivesi12:3715:32
Jämsä13:1216:07
Jyväskylä13:4316:40
Hankasalmi14:0817:07
Pieksämäki14:3017:29
TognummerIC 143IC 145
Rejsetid7:039:14

Søndag den 3. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Tampere Pieksämäki

Kokkola09:2711:1713:38
Pännäinen-11:34-
Kauhava-12:05-
Lapua-12:14-
Kruunupyy09:38--
Seinäjoki10:3512:3514:38
Parkano-13:14-
Vahojärvi-13:27-
Peräseinäjoki10:5312:5214:55
Sisättö11:27--
Tampere11:5113:5515:51
TognummerIC 22IC 38IC 24
Skift
Tampere12:1215:0718:07
Orivesi12:3715:3218:32
Lahdenperä--18:59
Jämsä13:1216:0719:12
Jyväskylä13:4316:4019:41
Lievestuore--20:01
Hankasalmi14:0817:0720:12
Pieksämäki14:3017:2920:34
TognummerIC 143IC 145IC 147
Rejsetid5:036:126:56

Kokkola Tikkurila Pieksämäki

Kokkola15:21
Pännäinen15:38
Seinäjoki16:28
Ylivalli16:52
Parkano17:09
Sisättö17:24
Tampere18:00
Tikkurila19:20
TognummerIC 26
Skift
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:54
Pieksämäki22:31
TognummerIC 73
Rejsetid7:10

Kokkola Ylivieska Iisalmi Pieksämäki

Kokkola12:29
Kannus12:48
Ylivieska13:07
TognummerIC 23
Skift
Ylivieska13:37
Nivala13:55
Haapajärvi14:13
Pyhäsalmi14:34
Kiuruvesi14:54
Runni15:05
Iisalmi15:18
TognummerHDM 494
Skift
Iisalmi15:35
Lapinlahti15:52
Alapitkä16:09
Siilinjärvi16:23
Kuopio17:00
Suonenjoki17:28
Haapakoski17:47
Pieksämäki17:59
TognummerIC 70
Rejsetid5:30

Mandag den 4. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulu Pieksämäki

Kokkola09:49
Kannus10:08
Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerS 35
Skift
Oulu12:24
Muhos12:48
Utajärvi13:03
Vaala13:25
Paltamo13:57
Kontiomäki14:14
Kajaani14:33
Sukeva15:00
Iisalmi15:35
Lapinlahti15:52
Alapitkä16:09
Siilinjärvi16:23
Kuopio17:00
Suonenjoki17:28
Haapakoski17:47
Pieksämäki17:59
TognummerIC 70
Rejsetid8:10

Kokkola Pasila Pieksämäki

Kokkola09:27
Kruunupyy09:38
Seinäjoki10:35
Peräseinäjoki10:53
Sisättö11:27
Tampere12:00
Tikkurila13:21
Pasila13:29
TognummerIC 22
Skift
Pasila14:25
Tikkurila14:36
Lahti15:13
Kouvola15:50
Mäntyharju16:28
Mikkeli16:54
Pieksämäki17:32
TognummerIC 67
Rejsetid8:05

Kokkola Tampere Pieksämäki

Kokkola07:2708:15
Pännäinen07:4308:31
Kauhava08:1009:00
Lapua08:19-
Jalasjärvi-09:49
Seinäjoki08:3809:26
Sisättö09:2410:24
Tampere09:5110:51
TognummerIC 20IC 36
Skift
Tampere12:1215:07
Orivesi12:3715:32
Jämsä13:1216:07
Jyväskylä13:4316:40
Hankasalmi14:0817:07
Pieksämäki14:3017:29
TognummerS 143IC 145
Rejsetid7:039:14

Kokkola Tikkurila Kouvola Pieksämäki

Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:35
Peräseinäjoki12:52
Parkano13:14
Vahojärvi13:27
Tampere14:00
Tikkurila15:20
TognummerIC 38
Skift
Tikkurila15:36
Lahti16:13
Kouvola16:41
TognummerS 7
Skift
Kouvola17:50
Mäntyharju18:28
Mikkeli18:53
Pieksämäki19:29
TognummerS 69
Rejsetid8:12

Tirsdag den 5. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulu Pieksämäki

Kokkola09:49
Kannus10:08
Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerS 35
Skift
Oulu12:24
Muhos12:48
Utajärvi13:03
Vaala13:25
Paltamo13:57
Kontiomäki14:14
Kajaani14:33
Sukeva15:00
Iisalmi15:35
Lapinlahti15:52
Alapitkä16:09
Siilinjärvi16:23
Kuopio17:00
Suonenjoki17:28
Haapakoski17:47
Pieksämäki17:59
TognummerIC 70
Rejsetid8:10

Kokkola Pasila Pieksämäki

Kokkola09:27
Kruunupyy09:38
Seinäjoki10:35
Peräseinäjoki10:53
Sisättö11:27
Tampere12:00
Tikkurila13:21
Pasila13:29
TognummerIC 22
Skift
Pasila14:25
Tikkurila14:36
Lahti15:13
Kouvola15:50
Mäntyharju16:28
Mikkeli16:54
Pieksämäki17:32
TognummerIC 67
Rejsetid8:05

Kokkola Tampere Pieksämäki

Kokkola07:2708:15
Pännäinen07:4308:31
Kauhava08:1009:00
Lapua08:19-
Jalasjärvi-09:49
Seinäjoki08:3809:26
Sisättö09:2410:24
Tampere09:5110:51
TognummerIC 20IC 36
Skift
Tampere12:1215:07
Orivesi12:3715:32
Jämsä13:1216:07
Jyväskylä13:4316:40
Hankasalmi14:0817:07
Pieksämäki14:3017:29
TognummerS 143IC 145
Rejsetid7:039:14

Kokkola Tikkurila Kouvola Pieksämäki

Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:35
Peräseinäjoki12:52
Parkano13:14
Vahojärvi13:27
Tampere14:00
Tikkurila15:20
TognummerIC 38
Skift
Tikkurila15:36
Lahti16:13
Kouvola16:41
TognummerS 7
Skift
Kouvola17:50
Mäntyharju18:28
Mikkeli18:53
Pieksämäki19:29
TognummerS 69
Rejsetid8:12

Onsdag den 6. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulu Pieksämäki

Kokkola09:49
Kannus10:08
Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerS 35
Skift
Oulu12:24
Muhos12:48
Utajärvi13:03
Vaala13:25
Paltamo13:57
Kontiomäki14:14
Kajaani14:33
Sukeva15:00
Iisalmi15:35
Lapinlahti15:52
Alapitkä16:09
Siilinjärvi16:23
Kuopio17:00
Suonenjoki17:28
Haapakoski17:47
Pieksämäki17:59
TognummerIC 70
Rejsetid8:10

Kokkola Pasila Pieksämäki

Kokkola09:27
Kruunupyy09:38
Seinäjoki10:35
Peräseinäjoki10:53
Sisättö11:27
Tampere12:00
Tikkurila13:21
Pasila13:29
TognummerIC 22
Skift
Pasila14:25
Tikkurila14:36
Lahti15:13
Kouvola15:50
Mäntyharju16:28
Mikkeli16:54
Pieksämäki17:32
TognummerIC 67
Rejsetid8:05

Kokkola Tampere Pieksämäki

Kokkola07:2708:15
Pännäinen07:4308:31
Kauhava08:1009:00
Lapua08:19-
Jalasjärvi-09:49
Seinäjoki08:3809:26
Sisättö09:2410:24
Tampere09:5110:51
TognummerIC 20IC 36
Skift
Tampere12:1215:07
Orivesi12:3715:32
Jämsä13:1216:07
Jyväskylä13:4316:40
Hankasalmi14:0817:07
Pieksämäki14:3017:29
TognummerS 143IC 145
Rejsetid7:039:14

Kokkola Tikkurila Kouvola Pieksämäki

Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:35
Peräseinäjoki12:52
Parkano13:14
Vahojärvi13:27
Tampere14:00
Tikkurila15:20
TognummerIC 38
Skift
Tikkurila15:36
Lahti16:13
Kouvola16:41
TognummerS 7
Skift
Kouvola17:50
Mäntyharju18:28
Mikkeli18:53
Pieksämäki19:29
TognummerS 69
Rejsetid8:12

Torsdag den 7. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulu Pieksämäki

Kokkola09:49
Kannus10:08
Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerIC 35
Skift
Oulu12:24
Muhos12:48
Utajärvi13:03
Vaala13:25
Paltamo13:57
Kontiomäki14:14
Kajaani14:33
Sukeva15:00
Iisalmi15:35
Lapinlahti15:52
Alapitkä16:09
Siilinjärvi16:23
Kuopio17:00
Suonenjoki17:28
Haapakoski17:47
Pieksämäki17:59
TognummerIC 70
Rejsetid8:10

Kokkola Pasila Pieksämäki

Kokkola09:27
Kruunupyy09:38
Seinäjoki10:35
Peräseinäjoki10:53
Sisättö11:27
Tampere12:00
Tikkurila13:21
Pasila13:29
TognummerIC 22
Skift
Pasila14:25
Tikkurila14:36
Lahti15:13
Kouvola15:50
Mäntyharju16:28
Mikkeli16:54
Pieksämäki17:32
TognummerIC 67
Rejsetid8:05

Kokkola Tampere Pieksämäki

Kokkola07:2708:15
Pännäinen07:4308:31
Kauhava08:1009:00
Lapua08:19-
Jalasjärvi-09:49
Seinäjoki08:3809:26
Sisättö09:2410:24
Tampere09:5110:51
TognummerIC 20IC 36
Skift
Tampere12:1215:07
Orivesi12:3715:32
Jämsä13:1216:07
Jyväskylä13:4316:40
Hankasalmi14:0817:07
Pieksämäki14:3017:29
TognummerS 143IC 145
Rejsetid7:039:14

Kokkola Tikkurila Kouvola Pieksämäki

Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:35
Peräseinäjoki12:52
Parkano13:14
Vahojärvi13:27
Tampere14:00
Tikkurila15:20
TognummerIC 38
Skift
Tikkurila15:36
Lahti16:13
Kouvola16:41
TognummerS 7
Skift
Kouvola17:50
Mäntyharju18:28
Mikkeli18:53
Pieksämäki19:29
TognummerS 69
Rejsetid8:12

Fredag den 8. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulu Pieksämäki

Kokkola09:49
Kannus10:08
Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerS 35
Skift
Oulu12:24
Muhos12:48
Utajärvi13:03
Vaala13:25
Paltamo13:57
Kontiomäki14:14
Kajaani14:33
Sukeva15:00
Iisalmi15:35
Lapinlahti15:52
Alapitkä16:09
Siilinjärvi16:23
Kuopio17:00
Suonenjoki17:28
Haapakoski17:47
Pieksämäki17:59
TognummerIC 70
Rejsetid8:10

Kokkola Pasila Pieksämäki

Kokkola09:27
Kruunupyy09:38
Seinäjoki10:35
Peräseinäjoki10:53
Sisättö11:27
Tampere12:00
Tikkurila13:21
Pasila13:29
TognummerIC 22
Skift
Pasila14:25
Tikkurila14:36
Lahti15:13
Kouvola15:50
Mäntyharju16:28
Mikkeli16:54
Pieksämäki17:32
TognummerIC 67
Rejsetid8:05

Kokkola Tampere Pieksämäki

Kokkola07:2708:15
Pännäinen07:4308:31
Kauhava08:1009:00
Lapua08:19-
Jalasjärvi-09:49
Seinäjoki08:3809:26
Sisättö09:2410:24
Tampere09:5110:51
TognummerIC 20IC 36
Skift
Tampere12:1215:07
Orivesi12:3715:32
Jämsä13:1216:07
Jyväskylä13:4316:40
Hankasalmi14:0817:07
Pieksämäki14:3017:29
TognummerIC 143IC 145
Rejsetid7:039:14

Kokkola Tikkurila Kouvola Pieksämäki

Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:35
Peräseinäjoki12:52
Parkano13:14
Vahojärvi13:27
Tampere14:00
Tikkurila15:20
TognummerIC 38
Skift
Tikkurila15:36
Lahti16:13
Kouvola16:41
TognummerS 7
Skift
Kouvola17:50
Mäntyharju18:28
Mikkeli18:53
Pieksämäki19:29
TognummerS 69
Rejsetid8:12