Train O'Clock

Kokkola til Parkano Tog Køreplan

Find rejse

Lørdag den 2. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Parkano

Kokkola11:1715:21
Pännäinen11:3415:38
Kauhava12:05-
Ylivalli-16:52
Lapua12:14-
Seinäjoki12:3516:28
Peräseinäjoki12:52-
Parkano13:1317:08
TognummerIC 38IC 26
Rejsetid1:561:47

Kokkola Seinäjoki Parkano

Kokkola08:1513:38
Pännäinen08:31-
Kauhava09:00-
Seinäjoki09:2214:34
TognummerS 36IC 24
Skift
Seinäjoki11:2815:38
Parkano12:0316:11
TognummerIC 46IC 50
Rejsetid3:482:33

Kokkola Tampere Parkano

Kokkola07:27
Pännäinen07:43
Kauhava08:10
Lapua08:19
Seinäjoki08:38
Sisättö09:24
Tampere09:51
TognummerIC 20
Skift
Tampere11:02
Vahojärvi11:34
Parkano11:43
TognummerIC 43
Rejsetid4:16

Søndag den 3. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Parkano

Kokkola11:1715:2118:06
Kruunupyy--18:17
Pännäinen11:3415:3818:29
Kauhava12:05-18:58
Ylivalli-16:52-
Lapua12:14-19:07
Jalasjärvi--19:49
Seinäjoki12:3516:2819:28
Peräseinäjoki12:52--
Parkano13:1317:0820:07
TognummerIC 38IC 26IC 56
Rejsetid1:561:472:01

Kokkola Seinäjoki Parkano

Kokkola09:2713:38
Kruunupyy09:38-
Seinäjoki10:3114:34
TognummerIC 22IC 24
Skift
Seinäjoki11:2815:38
Parkano12:0316:11
TognummerIC 46IC 50
Rejsetid2:362:33

Mandag den 4. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Parkano

Kokkola11:1715:21
Pännäinen11:3415:38
Kauhava12:05-
Ylivalli-16:52
Lapua12:14-
Seinäjoki12:3516:28
Peräseinäjoki12:52-
Parkano13:1317:08
TognummerIC 38IC 26
Rejsetid1:561:47

Kokkola Seinäjoki Parkano

Kokkola08:1513:38
Pännäinen08:31-
Kauhava09:00-
Seinäjoki09:2214:34
TognummerIC 36IC 24
Skift
Seinäjoki11:2815:38
Parkano12:0316:11
TognummerS 46IC 50
Rejsetid3:482:33

Kokkola Tampere Parkano

Kokkola07:27
Pännäinen07:43
Kauhava08:10
Lapua08:19
Seinäjoki08:38
Sisättö09:24
Tampere09:51
TognummerIC 20
Skift
Tampere11:02
Vahojärvi11:34
Parkano11:43
TognummerIC 43
Rejsetid4:16

Tirsdag den 5. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Parkano

Kokkola11:1715:21
Pännäinen11:3415:38
Kauhava12:05-
Ylivalli-16:52
Lapua12:14-
Seinäjoki12:3516:28
Peräseinäjoki12:52-
Parkano13:1317:08
TognummerIC 38IC 26
Rejsetid1:561:47

Kokkola Seinäjoki Parkano

Kokkola08:1513:38
Pännäinen08:31-
Kauhava09:00-
Seinäjoki09:2214:34
TognummerIC 36IC 24
Skift
Seinäjoki11:2815:38
Parkano12:0316:11
TognummerS 46IC 50
Rejsetid3:482:33

Kokkola Tampere Parkano

Kokkola07:27
Pännäinen07:43
Kauhava08:10
Lapua08:19
Seinäjoki08:38
Sisättö09:24
Tampere09:51
TognummerIC 20
Skift
Tampere11:02
Vahojärvi11:34
Parkano11:43
TognummerIC 43
Rejsetid4:16

Onsdag den 6. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Parkano

Kokkola11:1715:21
Pännäinen11:3415:38
Kauhava12:05-
Ylivalli-16:52
Lapua12:14-
Seinäjoki12:3516:28
Peräseinäjoki12:52-
Parkano13:1317:08
TognummerIC 38IC 26
Rejsetid1:561:47

Kokkola Seinäjoki Parkano

Kokkola08:1513:38
Pännäinen08:31-
Kauhava09:00-
Seinäjoki09:2214:34
TognummerIC 36IC 24
Skift
Seinäjoki11:2815:38
Parkano12:0316:11
TognummerS 46IC 50
Rejsetid3:482:33

Kokkola Tampere Parkano

Kokkola07:27
Pännäinen07:43
Kauhava08:10
Lapua08:19
Seinäjoki08:38
Sisättö09:24
Tampere09:51
TognummerIC 20
Skift
Tampere11:02
Vahojärvi11:34
Parkano11:43
TognummerIC 43
Rejsetid4:16

Torsdag den 7. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Parkano

Kokkola11:1715:21
Pännäinen11:3415:38
Kauhava12:05-
Ylivalli-16:52
Lapua12:14-
Seinäjoki12:3516:28
Peräseinäjoki12:52-
Parkano13:1317:08
TognummerIC 38IC 26
Rejsetid1:561:47

Kokkola Seinäjoki Parkano

Kokkola08:1513:38
Pännäinen08:31-
Kauhava09:00-
Seinäjoki09:2214:34
TognummerIC 36IC 24
Skift
Seinäjoki11:2815:38
Parkano12:0316:11
TognummerS 46IC 50
Rejsetid3:482:33

Kokkola Tampere Parkano

Kokkola07:27
Pännäinen07:43
Kauhava08:10
Lapua08:19
Seinäjoki08:38
Sisättö09:24
Tampere09:51
TognummerIC 20
Skift
Tampere11:02
Vahojärvi11:34
Parkano11:43
TognummerIC 43
Rejsetid4:16

Fredag den 8. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Parkano

Kokkola11:1715:21
Pännäinen11:3415:38
Kauhava12:05-
Ylivalli-16:52
Lapua12:14-
Seinäjoki12:3516:28
Peräseinäjoki12:52-
Parkano13:1317:08
TognummerIC 38IC 26
Rejsetid1:561:47

Kokkola Seinäjoki Parkano

Kokkola08:1513:38
Pännäinen08:31-
Kauhava09:00-
Seinäjoki09:2214:34
TognummerIC 36IC 24
Skift
Seinäjoki11:2815:38
Parkano12:0316:11
TognummerS 46IC 50
Rejsetid3:482:33

Kokkola Tampere Parkano

Kokkola07:27
Pännäinen07:43
Kauhava08:10
Lapua08:19
Seinäjoki08:38
Sisättö09:24
Tampere09:51
TognummerIC 20
Skift
Tampere11:02
Vahojärvi11:34
Parkano11:43
TognummerIC 43
Rejsetid4:16