Train O'Clock

Kokkola til Oulu Tog Køreplan

Find rejse

Lørdag den 2. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulu

Kokkola09:4910:4012:2914:1216:16
Kannus10:08-12:48--
Ylivieska10:3011:2013:0914:4916:53
Oulainen10:45-13:25--
Vihanti10:59-13:40--
Ruukki11:12-13:53--
Kempele11:31-14:12--
Oulu11:4212:1614:2215:4517:48
TognummerIC 35IC 21IC 23S 33IC 25
Rejsetid1:531:361:531:331:32

Søndag den 3. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulu

Kokkola12:2914:1216:1617:5018:28
Kannus12:48--18:09-
Ylivieska13:0914:4916:5318:3019:05
Oulainen13:25--18:4819:21
Vihanti13:40--19:02-
Ruukki13:53--19:15-
Kempele14:12--19:32-
Oulu14:2215:4517:4819:4120:12
TognummerIC 23IC 33IC 25IC 37IC 27
Rejsetid1:531:331:321:511:44

Mandag den 4. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulu

Kokkola09:4910:4012:2914:1216:16
Kannus10:08-12:48--
Ylivieska10:3011:2013:0914:4916:53
Oulainen10:45-13:25--
Vihanti10:59-13:40--
Ruukki11:12-13:53--
Kempele11:31-14:12--
Oulu11:4212:1614:2215:4517:48
TognummerS 35IC 21IC 23S 33IC 25
Rejsetid1:531:361:531:331:32

Tirsdag den 5. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulu

Kokkola09:4910:4012:2914:1216:16
Kannus10:08-12:48--
Ylivieska10:3011:2013:0914:4916:53
Oulainen10:45-13:25--
Vihanti10:59-13:40--
Ruukki11:12-13:53--
Kempele11:31-14:12--
Oulu11:4212:1614:2215:4517:48
TognummerS 35IC 21IC 23S 33IC 25
Rejsetid1:531:361:531:331:32

Onsdag den 6. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulu

Kokkola09:4910:4012:2914:1216:16
Kannus10:08-12:48--
Ylivieska10:3011:2013:0914:4916:53
Oulainen10:45-13:25--
Vihanti10:59-13:40--
Ruukki11:12-13:53--
Kempele11:31-14:12--
Oulu11:4212:1614:2215:4517:48
TognummerS 35IC 21IC 23S 33IC 25
Rejsetid1:531:361:531:331:32

Torsdag den 7. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulu

Kokkola09:4910:4012:2914:1216:16
Kannus10:08-12:48--
Ylivieska10:3011:2013:0914:4916:53
Oulainen10:45-13:25--
Vihanti10:59-13:40--
Ruukki11:12-13:53--
Kempele11:31-14:12--
Oulu11:4212:1614:2215:4517:48
TognummerIC 35IC 21IC 23S 33IC 25
Rejsetid1:531:361:531:331:32

Fredag den 8. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulu

Kokkola09:4910:4012:2914:1216:16
Kannus10:08-12:48--
Ylivieska10:3011:2013:0914:4916:53
Oulainen10:45-13:25--
Vihanti10:59-13:40--
Ruukki11:12-13:53--
Kempele11:31-14:12--
Oulu11:4212:1614:2215:4517:48
TognummerS 35IC 21IC 23S 33IC 25
Rejsetid1:531:361:531:331:32