Train O'Clock

Kokkola til Oulainen Tog Køreplan

Find rejse

Lørdag den 2. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulainen

Kokkola09:4912:2917:5018:2820:14
Kannus10:0812:4818:09-20:33
Ylivieska10:3013:0918:3019:0520:55
Oulainen10:4413:2418:4519:2021:11
TognummerIC 35IC 23IC 37IC 27IC 51
Rejsetid55 min55 min55 min52 min57 min

Søndag den 3. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulainen

Kokkola12:2917:5018:2820:14
Kannus12:4818:09-20:33
Ylivieska13:0918:3019:0520:55
Oulainen13:2418:4519:2021:11
TognummerIC 23IC 37IC 27IC 51
Rejsetid55 min55 min52 min57 min

Kokkola Oulu Oulainen

Kokkola14:12
Ylivieska14:49
Oulu15:45
TognummerIC 33
Skift
Oulu16:11
Kempele16:20
Ruukki16:38
Vihanti16:51
Oulainen17:05
TognummerIC 56
Rejsetid2:53

Mandag den 4. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulainen

Kokkola09:4912:2917:5018:2820:14
Kannus10:0812:4818:09-20:33
Ylivieska10:3013:0918:3019:0520:55
Oulainen10:4413:2418:4519:2021:11
TognummerS 35IC 23IC 37IC 27IC 51
Rejsetid55 min55 min55 min52 min57 min

Tirsdag den 5. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulainen

Kokkola09:4912:2917:5018:2820:14
Kannus10:0812:4818:09-20:33
Ylivieska10:3013:0918:3019:0520:55
Oulainen10:4413:2418:4519:2021:11
TognummerS 35IC 23IC 37IC 27IC 51
Rejsetid55 min55 min55 min52 min57 min

Onsdag den 6. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulainen

Kokkola09:4912:2917:5018:2820:14
Kannus10:0812:4818:09-20:33
Ylivieska10:3013:0918:3019:0520:55
Oulainen10:4413:2418:4519:2021:11
TognummerS 35IC 23IC 37IC 27IC 51
Rejsetid55 min55 min55 min52 min57 min

Torsdag den 7. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulainen

Kokkola09:4912:2917:5018:2820:14
Kannus10:0812:4818:09-20:33
Ylivieska10:3013:0918:3019:0520:55
Oulainen10:4413:2418:4519:2021:11
TognummerIC 35IC 23IC 37IC 27IC 51
Rejsetid55 min55 min55 min52 min57 min

Fredag den 8. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Oulainen

Kokkola09:4912:2917:5018:2820:14
Kannus10:0812:4818:09-20:33
Ylivieska10:3013:0918:3019:0520:55
Oulainen10:4413:2418:4519:2021:11
TognummerS 35IC 23IC 37IC 27IC 51
Rejsetid55 min55 min55 min52 min57 min