Train O'Clock

Kokkola til Hyvinkää Tog Køreplan

Find rejse

Lørdag den 2. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Tikkurila Hyvinkää

Kokkola07:2711:17
Pännäinen07:4311:34
Kauhava08:1012:05
Lapua08:1912:14
Seinäjoki08:3812:35
Peräseinäjoki-12:52
Parkano-13:14
Vahojärvi-13:27
Sisättö09:24-
Tampere10:0014:00
Tikkurila11:2015:20
TognummerIC 20IC 38
Skift
Tikkurila11:2415:24
Kerava11:3315:33
Ainola11:3715:37
Järvenpää11:4015:40
Saunakallio11:4315:43
Jokela11:4915:49
Hyvinkää11:5515:55
TognummerHL 9661HL 9687
Linje
R
R
Rejsetid4:284:38

Kokkola Tampere Riihimäki Hyvinkää

Kokkola08:1509:2713:38
Kruunupyy-09:38-
Pännäinen08:31--
Peräseinäjoki-10:5314:55
Kauhava09:00--
Seinäjoki09:2610:3514:38
Jalasjärvi09:49--
Sisättö10:2411:27-
Tampere10:5111:5115:51
TognummerS 36IC 22IC 24
Skift
Tampere11:0412:0416:04
Lempäälä11:1612:1616:16
Toijala11:2612:2616:28
Hämeenlinna11:4712:4716:49
Riihimäki12:0413:0417:06
TognummerIC 142S 94S 86
Skift
Riihimäki12:2513:2517:25
Hyvinkää12:3213:3217:32
TognummerHL 9662HL 9670HL 9696
Linje
R
R
R
Rejsetid4:174:053:54

Søndag den 3. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Tampere Riihimäki Hyvinkää

Kokkola09:2711:1713:3815:2117:13
Voltti----17:51
Pännäinen-11:34-15:38-
Jalasjärvi----18:49
Ratikylä----19:06
Kauhava-12:05---
Ylivalli---16:52-
Lapua-12:14---
Kruunupyy09:38----
Seinäjoki10:3512:3514:3816:2818:28
Parkano-13:14-17:09-
Vahojärvi-13:27--19:27
Peräseinäjoki10:5312:5214:55--
Sisättö11:27--17:24-
Tampere11:5113:5515:5117:5119:54
TognummerIC 22IC 38IC 24IC 26IC 34
Skift
Tampere12:0414:0416:0418:0420:04
Lempäälä12:1614:1616:1618:1620:16
Toijala12:2614:2616:2818:2620:26
Hämeenlinna12:4714:4716:4918:4720:47
Riihimäki13:0415:0417:0619:0421:04
TognummerS 94IC 178IC 86IC 146S 88
Skift
Riihimäki13:2515:2517:2519:2521:25
Hyvinkää13:3215:3217:3219:3221:32
TognummerHL 9670HL 9682HL 9696HL 9710HL 9724
Linje
R
R
R
R
R
Rejsetid4:054:153:544:114:19

Mandag den 4. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Tikkurila Hyvinkää

Kokkola07:2709:27
Kruunupyy-09:38
Pännäinen07:43-
Peräseinäjoki-10:53
Kauhava08:10-
Lapua08:19-
Seinäjoki08:3810:35
Sisättö09:2411:27
Tampere10:0012:00
Tikkurila11:2013:20
TognummerIC 20IC 22
Skift
Tikkurila11:2413:24
Kerava11:3313:33
Ainola11:3713:37
Järvenpää11:4013:40
Saunakallio11:4313:43
Jokela11:4913:49
Hyvinkää11:5513:55
TognummerHL 9661HL 9675
Linje
R
R
Rejsetid4:284:28

Kokkola Tampere Riihimäki Hyvinkää

Kokkola08:1511:1713:38
Pännäinen08:3111:34-
Kauhava09:0012:05-
Lapua-12:14-
Seinäjoki09:2612:3514:38
Peräseinäjoki-12:5214:55
Parkano-13:14-
Vahojärvi-13:27-
Jalasjärvi09:49--
Sisättö10:24--
Tampere10:5113:5515:51
TognummerIC 36IC 38IC 24
Skift
Tampere11:0414:0416:04
Lempäälä11:1614:1616:16
Toijala11:2614:2616:28
Hämeenlinna11:4714:4716:49
Riihimäki12:0415:0417:06
TognummerIC 142IC 178IC 86
Skift
Riihimäki12:2515:2517:25
Hyvinkää12:3215:3217:32
TognummerHL 9662HL 9682HL 9696
Linje
R
R
R
Rejsetid4:174:153:54

Tirsdag den 5. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Tikkurila Hyvinkää

Kokkola07:2709:27
Kruunupyy-09:38
Pännäinen07:43-
Peräseinäjoki-10:53
Kauhava08:10-
Lapua08:19-
Seinäjoki08:3810:35
Sisättö09:2411:27
Tampere10:0012:00
Tikkurila11:2013:20
TognummerIC 20IC 22
Skift
Tikkurila11:2413:24
Kerava11:3313:33
Ainola11:3713:37
Järvenpää11:4013:40
Saunakallio11:4313:43
Jokela11:4913:49
Hyvinkää11:5513:55
TognummerHL 9661HL 9675
Linje
R
R
Rejsetid4:284:28

Kokkola Tampere Riihimäki Hyvinkää

Kokkola08:1511:1713:38
Pännäinen08:3111:34-
Kauhava09:0012:05-
Lapua-12:14-
Seinäjoki09:2612:3514:38
Peräseinäjoki-12:5214:55
Parkano-13:14-
Vahojärvi-13:27-
Jalasjärvi09:49--
Sisättö10:24--
Tampere10:5113:5515:51
TognummerIC 36IC 38IC 24
Skift
Tampere11:0414:0416:04
Lempäälä11:1614:1616:16
Toijala11:2614:2616:28
Hämeenlinna11:4714:4716:49
Riihimäki12:0415:0417:06
TognummerIC 142IC 178IC 86
Skift
Riihimäki12:2515:2517:25
Hyvinkää12:3215:3217:32
TognummerHL 9662HL 9682HL 9696
Linje
R
R
R
Rejsetid4:174:153:54

Onsdag den 6. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Tikkurila Hyvinkää

Kokkola07:2709:27
Kruunupyy-09:38
Pännäinen07:43-
Peräseinäjoki-10:53
Kauhava08:10-
Lapua08:19-
Seinäjoki08:3810:35
Sisättö09:2411:27
Tampere10:0012:00
Tikkurila11:2013:20
TognummerIC 20IC 22
Skift
Tikkurila11:2413:24
Kerava11:3313:33
Ainola11:3713:37
Järvenpää11:4013:40
Saunakallio11:4313:43
Jokela11:4913:49
Hyvinkää11:5513:55
TognummerHL 9661HL 9675
Linje
R
R
Rejsetid4:284:28

Kokkola Tampere Riihimäki Hyvinkää

Kokkola08:1511:1713:38
Pännäinen08:3111:34-
Kauhava09:0012:05-
Lapua-12:14-
Seinäjoki09:2612:3514:38
Peräseinäjoki-12:5214:55
Parkano-13:14-
Vahojärvi-13:27-
Jalasjärvi09:49--
Sisättö10:24--
Tampere10:5113:5515:51
TognummerIC 36IC 38IC 24
Skift
Tampere11:0414:0416:04
Lempäälä11:1614:1616:16
Toijala11:2614:2616:28
Hämeenlinna11:4714:4716:49
Riihimäki12:0415:0417:06
TognummerIC 142IC 178IC 86
Skift
Riihimäki12:2515:2517:25
Hyvinkää12:3215:3217:32
TognummerHL 9662HL 9682HL 9696
Linje
R
R
R
Rejsetid4:174:153:54

Torsdag den 7. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Tikkurila Hyvinkää

Kokkola07:2709:27
Kruunupyy-09:38
Pännäinen07:43-
Peräseinäjoki-10:53
Kauhava08:10-
Lapua08:19-
Seinäjoki08:3810:35
Sisättö09:2411:27
Tampere10:0012:00
Tikkurila11:2013:20
TognummerIC 20IC 22
Skift
Tikkurila11:2413:24
Kerava11:3313:33
Ainola11:3713:37
Järvenpää11:4013:40
Saunakallio11:4313:43
Jokela11:4913:49
Hyvinkää11:5513:55
TognummerHL 9661HL 9675
Linje
R
R
Rejsetid4:284:28

Kokkola Tampere Riihimäki Hyvinkää

Kokkola08:1511:1713:38
Pännäinen08:3111:34-
Kauhava09:0012:05-
Lapua-12:14-
Seinäjoki09:2612:3514:38
Peräseinäjoki-12:5214:55
Parkano-13:14-
Vahojärvi-13:27-
Jalasjärvi09:49--
Sisättö10:24--
Tampere10:5113:5515:51
TognummerIC 36IC 38IC 24
Skift
Tampere11:0414:0416:04
Lempäälä11:1614:1616:16
Toijala11:2614:2616:28
Hämeenlinna11:4714:4716:49
Riihimäki12:0415:0417:06
TognummerIC 142IC 178IC 86
Skift
Riihimäki12:2515:2517:25
Hyvinkää12:3215:3217:32
TognummerHL 9662HL 9682HL 9696
Linje
R
R
R
Rejsetid4:174:153:54

Fredag den 8. marts 2024 kl. 07.00

Kokkola Tikkurila Hyvinkää

Kokkola07:27
Pännäinen07:43
Kauhava08:10
Lapua08:19
Seinäjoki08:38
Sisättö09:24
Tampere10:00
Tikkurila11:20
TognummerIC 20
Skift
Tikkurila11:24
Kerava11:33
Ainola11:37
Järvenpää11:40
Saunakallio11:43
Jokela11:49
Hyvinkää11:55
TognummerHL 9661
Linje
R
Rejsetid4:28

Kokkola Tampere Riihimäki Hyvinkää

Kokkola08:1509:2711:1713:38
Kruunupyy-09:38--
Pännäinen08:31-11:34-
Lapua--12:14-
Peräseinäjoki-10:5312:5214:55
Kauhava09:00-12:05-
Parkano--13:14-
Vahojärvi--13:27-
Seinäjoki09:2610:3512:3514:38
Jalasjärvi09:49---
Sisättö10:2411:27--
Tampere10:5111:5113:5515:51
TognummerIC 36IC 22IC 38IC 24
Skift
Tampere11:0412:0414:0416:04
Lempäälä11:1612:1614:1616:16
Toijala11:2612:2614:2616:28
Hämeenlinna11:4712:4714:4716:49
Riihimäki12:0413:0415:0417:06
TognummerIC 142S 94S 178IC 86
Skift
Riihimäki12:2513:2515:2517:25
Hyvinkää12:3213:3215:3217:32
TognummerHL 9662HL 9670HL 9682HL 9696
Linje
R
R
R
R
Rejsetid4:174:054:153:54