Train O'Clock

Kannus Ylitornio Køreplan

Find rejse

Fredag den 9. december 2022 kl. 01.00

Kannus Tampere Ylitornio

Kannus07:03
Kokkola07:27
Pännäinen07:43
Kauhava08:10
Lapua08:19
Seinäjoki08:38
Sisättö09:24
Tampere09:51
TognummerIC 20
Skift
Tampere23:59
Seinäjoki01:55
Pännäinen03:09
Kokkola03:34
Ylivieska04:24
Oulu06:17
Myllykangas07:10
Kemi07:44
Tornio-Itäinen08:12
Ylitornio09:00
TognummerPYO 269
Rejsetid25:57
Acheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 01.00

Kannus Tampere Ylitornio

Kannus07:03
Kokkola07:27
Pännäinen07:43
Kauhava08:10
Lapua08:19
Seinäjoki08:38
Sisättö09:24
Tampere09:51
TognummerIC 20
Skift
Tampere23:59
Seinäjoki01:55
Pännäinen03:09
Kokkola03:34
Ylivieska04:24
Oulu06:17
Myllykangas07:10
Kemi07:44
Tornio-Itäinen08:12
Ylitornio09:00
TognummerPYO 269
Rejsetid25:57
Acheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 01.00

Kannus Seinäjoki Ylitornio

Kannus10:52
Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:27
TognummerIC 38
Skift
Seinäjoki01:55
Pännäinen03:09
Kokkola03:34
Ylivieska04:24
Oulu06:30
-07:11
Kemi07:56
Tornio-Itäinen08:24
Ylitornio09:12
TognummerPYO 269
Rejsetid22:20
Acheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 01.00

Kannus Tampere Ylitornio

Kannus07:03
Kokkola07:27
Pännäinen07:43
Kauhava08:10
Lapua08:19
Seinäjoki08:38
Sisättö09:24
Tampere09:51
TognummerIC 20
Skift
Tampere23:59
Seinäjoki01:55
Pännäinen03:09
Kokkola03:34
Ylivieska04:24
Oulu06:30
-07:11
Kemi07:56
Tornio-Itäinen08:24
Ylitornio09:12
TognummerPYO 269
Rejsetid26:09
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 01.00

Kannus Tampere Ylitornio

Kannus07:03
Kokkola07:27
Pännäinen07:43
Kauhava08:10
Lapua08:19
Seinäjoki08:38
Sisättö09:24
Tampere09:51
TognummerIC 20
Skift
Tampere23:59
Seinäjoki01:55
Pännäinen03:09
Kokkola03:34
Ylivieska04:24
Oulu06:30
-07:11
Kemi07:56
Tornio-Itäinen08:24
Ylitornio09:12
TognummerPYO 269
Rejsetid26:09
Acheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 01.00

Kannus Tampere Ylitornio

Kannus07:03
Kokkola07:27
Pännäinen07:43
Kauhava08:10
Lapua08:19
Seinäjoki08:38
Sisättö09:24
Tampere09:51
TognummerIC 20
Skift
Tampere23:59
Seinäjoki01:55
Pännäinen03:09
Kokkola03:34
Ylivieska04:24
Oulu06:30
-07:11
Kemi07:56
Tornio-Itäinen08:24
Ylitornio09:12
TognummerPYO 269
Rejsetid26:09
Acheter