Train O'Clock

Kannus Tervola Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 01.30

Kannus Tervola

Kannus06:1612:4818:09
Ylivieska06:4213:0918:30
Oulainen07:0113:2518:48
Vihanti07:1813:4019:02
Ruukki07:3213:5319:15
Tikkaperä--19:29
Kempele07:5714:1219:41
Oulu08:3614:2720:20
Haukipudas08:56--
Kemi09:4615:3121:26
Tervola10:1515:5921:54
TognummerIC 273IC 23IC 37
Rejsetid3:593:113:45
AcheterAcheterAcheter

Kannus Oulu Tervola

Kannus10:10
Ylivieska10:32
Oulainen10:47
Vihanti11:01
Ruukki11:14
Kempele11:33
Oulu11:44
TognummerS 35
Skift
Oulu12:23
Kemi13:26
Tervola13:53
TognummerIC 711
Rejsetid3:43
Acheter

Kannus Ylivieska Rovaniemi Tervola

Kannus20:33
Ylivieska20:53
TognummerIC 51
Skift
Ylivieska03:26
Oulu04:49
Kemi05:56
Törmä06:25
Rovaniemi07:29
TognummerIC 265
Skift
Rovaniemi09:32
Muurola09:50
Tervola10:18
TognummerIC 24
Rejsetid13:45
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 01.30

Kannus Tervola

Kannus06:1612:4818:09
Ylivieska06:4213:0918:30
Oulainen07:0113:2518:48
Vihanti07:1813:4019:02
Ruukki07:3213:5319:15
Tikkaperä--19:29
Kempele07:5714:1219:41
Oulu08:3614:2720:20
Haukipudas08:56--
Kemi09:4615:3121:26
Tervola10:1515:5921:54
TognummerIC 273IC 23IC 37
Rejsetid3:593:113:45
AcheterAcheterAcheter

Kannus Oulu Tervola

Kannus10:10
Ylivieska10:32
Oulainen10:47
Vihanti11:01
Ruukki11:14
Kempele11:33
Oulu11:44
TognummerS 35
Skift
Oulu12:23
Kemi13:26
Tervola13:53
TognummerIC 711
Rejsetid3:43
Acheter

Kannus Ylivieska Rovaniemi Tervola

Kannus20:33
Ylivieska20:53
TognummerIC 51
Skift
Ylivieska03:26
Oulu04:49
Kemi05:56
Törmä06:25
Rovaniemi07:29
TognummerIC 265
Skift
Rovaniemi09:32
Muurola09:50
Tervola10:18
TognummerIC 24
Rejsetid13:45
Acheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 01.30

Kannus Tervola

Kannus06:1612:48
Ylivieska06:4213:09
Oulainen07:0113:25
Vihanti07:1813:40
Ruukki07:3213:53
Kempele07:5714:12
Oulu08:3614:27
Haukipudas08:56-
Kemi09:4615:31
Tervola10:1515:59
TognummerIC 273IC 23
Rejsetid3:593:11
AcheterAcheter

Kannus Oulu Tervola

Kannus10:10
Ylivieska10:32
Oulainen10:47
Vihanti11:01
Ruukki11:14
Kempele11:33
Oulu11:44
TognummerS 35
Skift
Oulu12:23
Kemi13:26
Tervola13:53
TognummerIC 711
Rejsetid3:43
Acheter

Kannus Ylivieska Rovaniemi Tervola

Kannus18:09
Ylivieska18:28
TognummerIC 37
Skift
Ylivieska03:26
Oulu04:49
Kemi05:56
Törmä06:25
Rovaniemi07:29
TognummerIC 265
Skift
Rovaniemi09:22
Muurola09:40
Tervola10:08
TognummerIC 24
Rejsetid15:59
Acheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 01.30

Kannus Tervola

Kannus06:1612:4818:09
Ylivieska06:4213:0918:30
Oulainen07:0113:2518:48
Vihanti07:1813:4019:02
Ruukki07:3213:5319:15
Tikkaperä--19:29
Kempele07:5714:1219:41
Oulu08:3614:2720:20
Haukipudas08:56--
Kemi09:4615:3121:26
Tervola10:1515:5921:54
TognummerIC 273IC 23IC 37
Rejsetid3:593:113:45
AcheterAcheterAcheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 01.30

Kannus Tervola

Kannus06:1612:4818:09
Ylivieska06:4213:0918:30
Oulainen07:0113:2518:48
Vihanti07:1813:4019:02
Ruukki07:3213:5319:15
Tikkaperä--19:29
Kempele07:5714:1219:41
Oulu08:2614:2720:20
Haukipudas08:46--
Kemi09:3615:3121:26
Tervola10:0515:5921:54
TognummerIC 273IC 23IC 37
Rejsetid3:493:113:45
AcheterAcheterAcheter

Kannus Oulu Tervola

Kannus10:08
Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerS 35
Skift
Oulu12:23
Kemi13:26
Tervola13:53
TognummerIC 711
Rejsetid3:45
Acheter

Kannus Ylivieska Rovaniemi Tervola

Kannus20:33
Ylivieska20:53
TognummerIC 51
Skift
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi06:02
Rovaniemi07:20
TognummerIC 265
Skift
Rovaniemi09:22
Muurola09:40
Tervola10:08
TognummerIC 24
Rejsetid13:35
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 01.30

Kannus Tervola

Kannus06:1612:4818:09
Ylivieska06:4213:0918:30
Oulainen07:0113:2518:48
Vihanti07:1813:4019:02
Ruukki07:3213:5319:15
Tikkaperä--19:29
Kempele07:5714:1219:41
Oulu08:2614:2720:20
Haukipudas08:46--
Kemi09:3615:3121:26
Tervola10:0515:5921:54
TognummerIC 273IC 23IC 37
Rejsetid3:493:113:45
AcheterAcheterAcheter

Kannus Oulu Tervola

Kannus10:08
Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerS 35
Skift
Oulu12:23
Kemi13:26
Tervola13:53
TognummerIC 711
Rejsetid3:45
Acheter

Kannus Ylivieska Rovaniemi Tervola

Kannus20:33
Ylivieska20:53
TognummerIC 51
Skift
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi06:02
Rovaniemi07:20
TognummerIC 265
Skift
Rovaniemi09:22
Muurola09:40
Tervola10:08
TognummerIC 24
Rejsetid13:35
Acheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 01.30

Kannus Tervola

Kannus06:1612:4818:09
Ylivieska06:4213:0918:30
Oulainen07:0113:2518:48
Vihanti07:1813:4019:02
Ruukki07:3213:5319:15
Tikkaperä--19:29
Kempele07:5714:1219:41
Oulu08:2614:2720:20
Haukipudas08:46--
Kemi09:3615:3121:26
Tervola10:0515:5921:54
TognummerIC 273IC 23IC 37
Rejsetid3:493:113:45
AcheterAcheterAcheter

Kannus Oulu Tervola

Kannus10:08
Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerS 35
Skift
Oulu12:23
Kemi13:26
Tervola13:53
TognummerIC 711
Rejsetid3:45
Acheter