Train O'Clock

Kannus Seinäjoki Køreplan

Find rejse

Lørdag den 3. december 2022 kl. 07.40

Kannus Seinäjoki

Kannus10:5217:4522:55
Kokkola11:1718:0623:31
Kruunupyy-18:17-
Pännäinen11:3418:2923:53
Kauhava12:0518:5800:32
Lapua12:1419:0700:43
Seinäjoki12:2719:2100:58
TognummerIC 38IC 56IC 266
Rejsetid1:351:362:03
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Seinäjoki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2320:41
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid3:352:32
AcheterAcheter

Søndag den 4. december 2022 kl. 07.40

Kannus Seinäjoki

Kannus10:5217:4522:55
Kokkola11:1718:0623:31
Kruunupyy-18:17-
Pännäinen11:3418:2923:53
Kauhava12:0518:5800:32
Lapua12:1419:0700:43
Seinäjoki12:2719:2100:58
TognummerIC 38S 56IC 266
Rejsetid1:351:362:03
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Seinäjoki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2320:41
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid3:352:32
AcheterAcheter

Mandag den 5. december 2022 kl. 07.40

Kannus Seinäjoki

Kannus10:5217:4522:55
Kokkola11:1718:0623:31
Kruunupyy-18:17-
Pännäinen11:3418:2923:53
Kauhava12:0518:5800:32
Lapua12:1419:0700:43
Seinäjoki12:2719:2100:58
TognummerIC 38S 56IC 266
Rejsetid1:351:362:03
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Seinäjoki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2320:41
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid3:352:32
AcheterAcheter

Tirsdag den 6. december 2022 kl. 07.40

Kannus Seinäjoki

Kannus10:5217:4522:55
Kokkola11:1718:0623:31
Kruunupyy-18:17-
Pännäinen11:3418:2923:53
Kauhava12:0518:5800:32
Lapua12:1419:0700:43
Seinäjoki12:2719:2100:58
TognummerIC 38S 56IC 266
Rejsetid1:351:362:03
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Seinäjoki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2320:41
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid3:352:32
AcheterAcheter

Onsdag den 7. december 2022 kl. 07.40

Kannus Seinäjoki

Kannus10:5217:4522:55
Kokkola11:1718:0623:31
Kruunupyy-18:17-
Pännäinen11:3418:2923:53
Kauhava12:0518:5800:32
Lapua12:1419:0700:43
Seinäjoki12:2719:2100:58
TognummerIC 38S 56IC 266
Rejsetid1:351:362:03
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Seinäjoki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2320:41
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid3:352:32
AcheterAcheter

Torsdag den 8. december 2022 kl. 07.40

Kannus Seinäjoki

Kannus10:5217:4522:55
Kokkola11:1718:0623:31
Kruunupyy-18:17-
Pännäinen11:3418:2923:53
Kauhava12:0518:5800:32
Lapua12:1419:0700:43
Seinäjoki12:2719:2100:58
TognummerIC 38S 56IC 266
Rejsetid1:351:362:03
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Seinäjoki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2320:41
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid3:352:32
AcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 07.40

Kannus Seinäjoki

Kannus10:5217:4522:55
Kokkola11:1718:0623:31
Kruunupyy-18:17-
Pännäinen11:3418:2923:53
Kauhava12:0518:5800:32
Lapua12:1419:0700:43
Seinäjoki12:2719:2100:58
TognummerIC 38S 56IC 266
Rejsetid1:351:362:03
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Seinäjoki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2320:41
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid3:352:32
AcheterAcheter