Train O'Clock

Kannus Pasila Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 02.10

Kannus Pasila

Kannus07:0310:5217:45
Kokkola07:2711:1718:06
Kruunupyy--18:17
Pännäinen07:4311:3418:29
Kauhava08:1012:0518:58
Lapua08:1912:1419:07
Seinäjoki08:3812:3919:28
Jalasjärvi--19:49
Parkano-13:1320:08
Sisättö09:24-20:24
Tampere10:0014:0021:00
Tikkurila11:2115:2122:21
Pasila11:2915:2922:29
TognummerIC 20IC 38S 56
Rejsetid4:264:374:44
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Pasila

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2820:44
Ylivalli16:52-
Parkano17:09-
Sisättö17:24-
Tampere18:0022:00
Tikkurila19:2123:21
Pasila19:2923:29
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid6:415:20
AcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 02.10

Kannus Pasila

Kannus07:0310:5217:45
Kokkola07:2711:1718:06
Kruunupyy--18:17
Pännäinen07:4311:3418:29
Kauhava08:1012:0518:58
Lapua08:1912:1419:07
Seinäjoki08:3812:3919:28
Jalasjärvi--19:49
Parkano-13:1320:08
Sisättö09:24-20:24
Tampere10:0014:0021:00
Tikkurila11:2115:2122:21
Pasila11:2915:2922:29
TognummerIC 20IC 38S 56
Rejsetid4:264:374:44
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Pasila

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2820:44
Ylivalli16:52-
Parkano17:09-
Sisättö17:24-
Tampere18:0022:00
Tikkurila19:2123:21
Pasila19:2923:29
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid6:415:20
AcheterAcheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 02.10

Kannus Pasila

Kannus07:0310:5217:45
Kokkola07:2711:1718:06
Kruunupyy--18:17
Pännäinen07:4311:3418:29
Kauhava08:1012:0518:58
Lapua08:1912:1419:07
Seinäjoki08:3812:3919:28
Jalasjärvi--19:49
Parkano-13:1320:08
Sisättö09:24-20:24
Tampere10:0014:0021:00
Tikkurila11:2115:2122:21
Pasila11:2915:2922:29
TognummerIC 20IC 38IC 56
Rejsetid4:264:374:44
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Pasila

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2820:44
Ylivalli16:52-
Parkano17:09-
Sisättö17:24-
Tampere18:0022:00
Tikkurila19:2123:21
Pasila19:2923:29
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid6:415:20
AcheterAcheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 02.10

Kannus Pasila

Kannus10:5217:45
Kokkola11:1718:06
Kruunupyy-18:17
Pännäinen11:3418:29
Kauhava12:0518:58
Lapua12:1419:07
Seinäjoki12:3519:28
Jalasjärvi-19:49
Peräseinäjoki12:52-
Sisättö-20:24
Parkano13:1420:08
Vahojärvi13:27-
Tampere14:0021:00
Tikkurila15:2122:21
Pasila15:2922:29
TognummerIC 38S 56
Rejsetid4:374:44
AcheterAcheter

Kannus Ylivieska Pasila

Kannus06:1612:4818:09
Ylivieska06:3913:0718:28
TognummerIC 273IC 23IC 37
Skift
Ylivieska08:4814:4119:04
Kokkola09:2715:2119:41
Kolppi--19:57
Pännäinen-15:38-
Kruunupyy09:38--
Ylivalli-16:52-
Parkano-17:09-
Seinäjoki10:3516:2820:44
Peräseinäjoki10:53--
Sisättö11:2717:24-
Tampere12:0018:0022:00
Tikkurila13:2119:2123:21
Pasila13:2919:2923:29
TognummerIC 22IC 26IC 28
Rejsetid7:136:415:20
AcheterAcheterAcheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 02.10

Kannus Pasila

Kannus07:0310:5217:45
Kokkola07:2711:1718:06
Kruunupyy--18:17
Pännäinen07:4311:3418:29
Kauhava08:1012:0518:58
Lapua08:1912:1419:07
Seinäjoki08:3812:3519:28
Jalasjärvi--19:49
Peräseinäjoki-12:52-
Parkano-13:1420:08
Vahojärvi-13:27-
Sisättö09:24-20:24
Tampere10:0014:0021:00
Tikkurila11:2115:2122:21
Pasila11:2915:2922:29
TognummerIC 20IC 38S 56
Rejsetid4:264:374:44
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Pasila

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2820:44
Ylivalli16:52-
Parkano17:09-
Sisättö17:24-
Tampere18:0022:00
Tikkurila19:2123:21
Pasila19:2923:29
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid6:415:20
AcheterAcheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 02.10

Kannus Pasila

Kannus07:0310:5217:45
Kokkola07:2711:1718:06
Kruunupyy--18:17
Pännäinen07:4311:3418:29
Kauhava08:1012:0518:58
Lapua08:1912:1419:07
Seinäjoki08:3812:3519:28
Jalasjärvi--19:49
Peräseinäjoki-12:52-
Parkano-13:1420:08
Vahojärvi-13:27-
Sisättö09:24-20:24
Tampere10:0014:0021:00
Tikkurila11:2115:2122:21
Pasila11:2915:2922:29
TognummerIC 20IC 38S 56
Rejsetid4:264:374:44
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Pasila

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2820:44
Ylivalli16:52-
Parkano17:09-
Sisättö17:24-
Tampere18:0022:00
Tikkurila19:2123:21
Pasila19:2923:29
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid6:415:20
AcheterAcheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 02.10

Kannus Pasila

Kannus07:0310:5217:45
Kokkola07:2711:1718:06
Kruunupyy--18:17
Pännäinen07:4311:3418:29
Kauhava08:1012:0518:58
Lapua08:1912:1419:07
Seinäjoki08:3812:3519:28
Jalasjärvi--19:49
Peräseinäjoki-12:52-
Parkano-13:1420:08
Vahojärvi-13:27-
Sisättö09:24-20:24
Tampere10:0014:0021:00
Tikkurila11:2115:2122:21
Pasila11:2915:2922:29
TognummerIC 20IC 38S 56
Rejsetid4:264:374:44
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Pasila

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2820:44
Ylivalli16:52-
Parkano17:09-
Sisättö17:24-
Tampere18:0022:00
Tikkurila19:2123:21
Pasila19:2923:29
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid6:415:20
AcheterAcheter