Train O'Clock

Kannus Oulu Køreplan

Find rejse

Lørdag den 3. december 2022 kl. 08.00

Kannus Oulu

Kannus10:1012:4818:0920:33
Ylivieska10:3213:0918:3020:55
Oulainen10:4713:2518:4821:12
Vihanti11:0113:4019:0221:29
Tuomioja---21:42
Ruukki11:1413:5319:1521:47
Tikkaperä--19:29-
Kempele11:3314:1219:4122:05
Oulu11:4414:2219:5122:15
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid1:341:341:421:42
AcheterAcheterAcheterAcheter

Kannus Seinäjoki Oulu

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerIC 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:39
TognummerIC 265
Rejsetid5:44
Acheter

Søndag den 4. december 2022 kl. 08.00

Kannus Oulu

Kannus12:4818:0920:33
Ylivieska13:0918:3020:55
Oulainen13:2518:4821:12
Vihanti13:4019:0221:29
Tuomioja--21:42
Ruukki13:5319:1521:47
Tikkaperä-19:29-
Kempele14:1219:4122:05
Oulu14:2219:5122:15
TognummerIC 23IC 37IC 51
Rejsetid1:341:421:42
AcheterAcheterAcheter

Kannus Seinäjoki Oulu

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerIC 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:39
TognummerIC 265
Rejsetid5:44
Acheter

Mandag den 5. december 2022 kl. 08.00

Kannus Oulu

Kannus10:1012:4818:0920:33
Ylivieska10:3213:0918:3020:55
Oulainen10:4713:2518:4821:12
Vihanti11:0113:4019:0221:29
Tuomioja---21:42
Ruukki11:1413:5319:1521:47
Tikkaperä--19:29-
Kempele11:3314:1219:4122:05
Oulu11:4414:2219:5122:15
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid1:341:341:421:42
AcheterAcheterAcheterAcheter

Kannus Seinäjoki Oulu

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerIC 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:39
TognummerIC 265
Rejsetid5:44
Acheter

Tirsdag den 6. december 2022 kl. 08.00

Kannus Oulu

Kannus12:4818:0920:33
Ylivieska13:0918:3020:55
Oulainen13:2518:4821:12
Vihanti13:4019:0221:29
Tuomioja--21:42
Ruukki13:5319:1521:47
Tikkaperä-19:29-
Kempele14:1219:4122:05
Oulu14:2219:5122:15
TognummerIC 23IC 37IC 51
Rejsetid1:341:421:42
AcheterAcheterAcheter

Kannus Seinäjoki Oulu

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerIC 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:39
TognummerIC 265
Rejsetid5:44
Acheter

Onsdag den 7. december 2022 kl. 08.00

Kannus Oulu

Kannus10:1012:4818:0920:33
Ylivieska10:3213:0918:3020:55
Oulainen10:4713:2518:4821:12
Vihanti11:0113:4019:0221:29
Tuomioja---21:42
Ruukki11:1413:5319:1521:47
Tikkaperä--19:29-
Kempele11:3314:1219:4122:05
Oulu11:4414:2219:5122:15
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid1:341:341:421:42
AcheterAcheterAcheterAcheter

Kannus Seinäjoki Oulu

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerIC 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:39
TognummerIC 265
Rejsetid5:44
Acheter

Torsdag den 8. december 2022 kl. 08.00

Kannus Oulu

Kannus10:1012:4818:0920:33
Ylivieska10:3213:0918:3020:55
Oulainen10:4713:2518:4821:12
Vihanti11:0113:4019:0221:29
Tuomioja---21:42
Ruukki11:1413:5319:1521:47
Tikkaperä--19:29-
Kempele11:3314:1219:4122:05
Oulu11:4414:2219:5122:15
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid1:341:341:421:42
AcheterAcheterAcheterAcheter

Kannus Seinäjoki Oulu

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerIC 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:39
TognummerIC 265
Rejsetid5:44
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 08.00

Kannus Oulu

Kannus10:1012:4818:0920:33
Ylivieska10:3213:0918:3020:55
Oulainen10:4713:2518:4821:12
Vihanti11:0113:4019:0221:29
Tuomioja---21:42
Ruukki11:1413:5319:1521:47
Tikkaperä--19:29-
Kempele11:3314:1219:4122:05
Oulu11:4414:2219:5122:15
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid1:341:341:421:42
AcheterAcheterAcheterAcheter

Kannus Seinäjoki Oulu

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
TognummerIC 266
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:39
TognummerIC 265
Rejsetid5:44
Acheter