Train O'Clock

Kannus Kemijärvi Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 02.40

Kannus Parkano Kemijärvi

Kannus10:52
Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:39
Parkano13:12
TognummerIC 38
Skift
Parkano00:01
Peräseinäjoki00:39
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:49
Kemi05:56
Törmä06:25
Rovaniemi07:37
Misi08:15
Kemijärvi08:50
TognummerIC 265
Rejsetid21:58
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 02.40

Kannus Parkano Kemijärvi

Kannus10:52
Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:39
Parkano13:12
TognummerIC 38
Skift
Parkano00:01
Peräseinäjoki00:39
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:49
Kemi05:56
Törmä06:25
Rovaniemi07:37
Misi08:15
Kemijärvi08:50
TognummerIC 265
Rejsetid21:58
Acheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 02.40

Kannus Parkano Kemijärvi

Kannus10:52
Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:39
Parkano13:12
TognummerIC 38
Skift
Parkano00:01
Peräseinäjoki00:39
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:49
Kemi05:56
Törmä06:25
Rovaniemi07:37
Misi08:15
Kemijärvi08:50
TognummerIC 265
Rejsetid21:58
Acheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 02.40

Kannus Seinäjoki Kemijärvi

Kannus10:52
Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:27
TognummerIC 38
Skift
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi06:02
Rovaniemi07:35
Misi08:13
Kemijärvi08:50
TognummerIC 265
Rejsetid21:58
Acheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 02.40

Kannus Parkano Kemijärvi

Kannus10:52
Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:35
Peräseinäjoki12:52
Parkano13:13
TognummerIC 38
Skift
Parkano00:01
Peräseinäjoki00:39
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi06:02
Rovaniemi07:35
Misi08:13
Kemijärvi08:50
TognummerIC 265
Rejsetid21:58
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 02.40

Kannus Parkano Kemijärvi

Kannus10:52
Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:35
Peräseinäjoki12:52
Parkano13:13
TognummerIC 38
Skift
Parkano00:01
Peräseinäjoki00:39
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi06:02
Rovaniemi07:35
Misi08:13
Kemijärvi08:50
TognummerIC 265
Rejsetid21:58
Acheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 02.40

Kannus Parkano Kemijärvi

Kannus10:52
Kokkola11:17
Pännäinen11:34
Kauhava12:05
Lapua12:14
Seinäjoki12:35
Peräseinäjoki12:52
Parkano13:13
TognummerIC 38
Skift
Parkano00:01
Peräseinäjoki00:39
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi06:02
Rovaniemi07:35
Misi08:13
Kemijärvi08:50
TognummerIC 265
Rejsetid21:58
Acheter