Train O'Clock

Kannus Kemi Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 02.40

Kannus Kemi

Kannus06:1612:4818:09
Ylivieska06:4213:0918:30
Oulainen07:0113:2518:48
Vihanti07:1813:4019:02
Ruukki07:3213:5319:15
Tikkaperä--19:29
Kempele07:5714:1219:41
Oulu08:3614:2720:20
Haukipudas08:56--
Kemi09:4215:2921:22
TognummerIC 273IC 23IC 37
Rejsetid3:262:413:13
AcheterAcheterAcheter

Kannus Oulu Kemi

Kannus10:10
Ylivieska10:32
Oulainen10:47
Vihanti11:01
Ruukki11:14
Kempele11:33
Oulu11:44
TognummerS 35
Skift
Oulu12:23
Kemi13:23
TognummerIC 711
Rejsetid3:13
Acheter

Kannus Ylivieska Kemi

Kannus20:33
Ylivieska20:53
TognummerIC 51
Skift
Ylivieska03:26
Oulu04:49
Kemi05:51
TognummerIC 265
Rejsetid9:18
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 02.40

Kannus Kemi

Kannus06:1612:4818:09
Ylivieska06:4213:0918:30
Oulainen07:0113:2518:48
Vihanti07:1813:4019:02
Ruukki07:3213:5319:15
Tikkaperä--19:29
Kempele07:5714:1219:41
Oulu08:3614:2720:20
Haukipudas08:56--
Kemi09:4215:2921:22
TognummerIC 273IC 23IC 37
Rejsetid3:262:413:13
AcheterAcheterAcheter

Kannus Oulu Kemi

Kannus10:10
Ylivieska10:32
Oulainen10:47
Vihanti11:01
Ruukki11:14
Kempele11:33
Oulu11:44
TognummerS 35
Skift
Oulu12:23
Kemi13:23
TognummerIC 711
Rejsetid3:13
Acheter

Kannus Ylivieska Kemi

Kannus20:33
Ylivieska20:53
TognummerIC 51
Skift
Ylivieska03:26
Oulu04:49
Kemi05:51
TognummerIC 265
Rejsetid9:18
Acheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 02.40

Kannus Kemi

Kannus06:1612:48
Ylivieska06:4213:09
Oulainen07:0113:25
Vihanti07:1813:40
Ruukki07:3213:53
Kempele07:5714:12
Oulu08:3614:27
Haukipudas08:56-
Kemi09:4215:29
TognummerIC 273IC 23
Rejsetid3:262:41
AcheterAcheter

Kannus Oulu Kemi

Kannus10:10
Ylivieska10:32
Oulainen10:47
Vihanti11:01
Ruukki11:14
Kempele11:33
Oulu11:44
TognummerS 35
Skift
Oulu12:23
Kemi13:23
TognummerIC 711
Rejsetid3:13
Acheter

Kannus Ylivieska Kemi

Kannus18:0920:33
Ylivieska18:2820:53
TognummerIC 37IC 51
Skift
Ylivieska03:2604:24
Oulu04:4906:17
Myllykangas-07:10
Kemi05:5107:41
TognummerIC 265PYO 269
Rejsetid11:4211:08
AcheterAcheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 02.40

Kannus Kemi

Kannus06:1612:4818:09
Ylivieska06:4213:0918:30
Oulainen07:0113:2518:48
Vihanti07:1813:4019:02
Ruukki07:3213:5319:15
Tikkaperä--19:29
Kempele07:5714:1219:41
Oulu08:3614:2720:20
Haukipudas08:56--
Kemi09:4215:2921:22
TognummerIC 273IC 23IC 37
Rejsetid3:262:413:13
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Kemi

Kannus20:33
Ylivieska20:53
TognummerIC 51
Skift
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi05:58
TognummerIC 265
Rejsetid9:25
Acheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 02.40

Kannus Kemi

Kannus06:1612:4818:09
Ylivieska06:4213:0918:30
Oulainen07:0113:2518:48
Vihanti07:1813:4019:02
Ruukki07:3213:5319:15
Tikkaperä--19:29
Kempele07:5714:1219:41
Oulu08:2614:2720:20
Haukipudas08:46--
Kemi09:3215:2921:22
TognummerIC 273IC 23IC 37
Rejsetid3:162:413:13
AcheterAcheterAcheter

Kannus Oulu Kemi

Kannus10:08
Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerS 35
Skift
Oulu12:23
Kemi13:23
TognummerIC 711
Rejsetid3:15
Acheter

Kannus Ylivieska Kemi

Kannus20:33
Ylivieska20:53
TognummerIC 51
Skift
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi05:58
TognummerIC 265
Rejsetid9:25
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 02.40

Kannus Kemi

Kannus06:1612:4818:09
Ylivieska06:4213:0918:30
Oulainen07:0113:2518:48
Vihanti07:1813:4019:02
Ruukki07:3213:5319:15
Tikkaperä--19:29
Kempele07:5714:1219:41
Oulu08:2614:2720:20
Haukipudas08:46--
Kemi09:3215:2921:22
TognummerIC 273IC 23IC 37
Rejsetid3:162:413:13
AcheterAcheterAcheter

Kannus Oulu Kemi

Kannus10:08
Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerS 35
Skift
Oulu12:23
Kemi13:23
TognummerIC 711
Rejsetid3:15
Acheter

Kannus Ylivieska Kemi

Kannus20:33
Ylivieska20:53
TognummerIC 51
Skift
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi05:58
TognummerIC 265
Rejsetid9:25
Acheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 02.40

Kannus Kemi

Kannus06:1612:4818:09
Ylivieska06:4213:0918:30
Oulainen07:0113:2518:48
Vihanti07:1813:4019:02
Ruukki07:3213:5319:15
Tikkaperä--19:29
Kempele07:5714:1219:41
Oulu08:2614:2720:20
Haukipudas08:46--
Kemi09:3215:2921:22
TognummerIC 273IC 23IC 37
Rejsetid3:162:413:13
AcheterAcheterAcheter

Kannus Oulu Kemi

Kannus10:08
Ylivieska10:30
Oulainen10:45
Vihanti10:59
Ruukki11:12
Kempele11:31
Oulu11:42
TognummerS 35
Skift
Oulu12:23
Kemi13:23
TognummerIC 711
Rejsetid3:15
Acheter

Kannus Ylivieska Kemi

Kannus20:33
Ylivieska20:53
TognummerIC 51
Skift
Ylivieska04:24
Oulu06:30
-07:11
Kemi07:52
TognummerPYO 269
Rejsetid11:19
Acheter