Train O'Clock

Kannus Helsinki Køreplan

Find rejse

Lørdag den 3. december 2022 kl. 07.50

Kannus Helsinki

Kannus10:5217:4522:55
Kokkola11:1718:0623:31
Kruunupyy-18:17-
Pännäinen11:3418:2923:53
Kauhava12:0518:5800:32
Lapua12:1419:0700:43
Seinäjoki12:3919:2801:15
Jalasjärvi-19:49-
Toijala--04:12
Hämeenlinna--04:38
Riihimäki--05:03
Parkano13:1320:0802:09
Pasila tavara--06:15
Sisättö-20:24-
Tampere14:0021:0003:45
Tikkurila15:2122:2105:47
Pasila15:3022:3006:21
Helsinki15:3522:3506:27
TognummerIC 38IC 56IC 266
Rejsetid4:434:507:32
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2820:44
Ylivalli16:52-
Parkano17:09-
Sisättö17:24-
Tampere18:0022:00
Tikkurila19:2123:21
Pasila19:3023:30
Helsinki19:3523:35
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid6:475:26
AcheterAcheter

Søndag den 4. december 2022 kl. 07.50

Kannus Helsinki

Kannus10:5217:45
Kokkola11:1718:06
Kruunupyy-18:17
Pännäinen11:3418:29
Kauhava12:0518:58
Lapua12:1419:07
Seinäjoki12:3919:28
Jalasjärvi-19:49
Parkano13:1320:08
Sisättö-20:24
Tampere14:0021:00
Tikkurila15:2122:21
Pasila15:3022:30
Helsinki15:3522:35
TognummerIC 38S 56
Rejsetid4:434:50
AcheterAcheter

Kannus Tikkurila Helsinki

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
TognummerIC 266
Skift
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:04
Helsinki06:09
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid7:14
Acheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2820:44
Ylivalli16:52-
Parkano17:09-
Sisättö17:24-
Tampere18:0022:00
Tikkurila19:2123:21
Pasila19:3023:30
Helsinki19:3523:35
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid6:475:26
AcheterAcheter

Mandag den 5. december 2022 kl. 07.50

Kannus Helsinki

Kannus10:5217:4522:55
Kokkola11:1718:0623:31
Kruunupyy-18:17-
Pännäinen11:3418:2923:53
Kauhava12:0518:5800:32
Lapua12:1419:0700:43
Seinäjoki12:3919:2801:15
Jalasjärvi-19:49-
Toijala--04:12
Hämeenlinna--04:38
Riihimäki--05:03
Parkano13:1320:0802:09
Pasila tavara--06:15
Sisättö-20:24-
Tampere14:0021:0003:45
Tikkurila15:2122:2105:47
Pasila15:3022:3006:21
Helsinki15:3522:3506:27
TognummerIC 38S 56IC 266
Rejsetid4:434:507:32
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2820:44
Ylivalli16:52-
Parkano17:09-
Sisättö17:24-
Tampere18:0022:00
Tikkurila19:2123:21
Pasila19:3023:30
Helsinki19:3523:35
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid6:475:26
AcheterAcheter

Tirsdag den 6. december 2022 kl. 07.50

Kannus Helsinki

Kannus10:5217:45
Kokkola11:1718:06
Kruunupyy-18:17
Pännäinen11:3418:29
Kauhava12:0518:58
Lapua12:1419:07
Seinäjoki12:3919:28
Jalasjärvi-19:49
Parkano13:1320:08
Sisättö-20:24
Tampere14:0021:00
Tikkurila15:2122:21
Pasila15:3022:30
Helsinki15:3522:35
TognummerIC 38S 56
Rejsetid4:434:50
AcheterAcheter

Kannus Tikkurila Helsinki

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
TognummerIC 266
Skift
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:04
Helsinki06:09
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid7:14
Acheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2820:44
Ylivalli16:52-
Parkano17:09-
Sisättö17:24-
Tampere18:0022:00
Tikkurila19:2123:21
Pasila19:3023:30
Helsinki19:3523:35
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid6:475:26
AcheterAcheter

Onsdag den 7. december 2022 kl. 07.50

Kannus Helsinki

Kannus10:5217:45
Kokkola11:1718:06
Kruunupyy-18:17
Pännäinen11:3418:29
Kauhava12:0518:58
Lapua12:1419:07
Seinäjoki12:3919:28
Jalasjärvi-19:49
Parkano13:1320:08
Sisättö-20:24
Tampere14:0021:00
Tikkurila15:2122:21
Pasila15:3022:30
Helsinki15:3522:35
TognummerIC 38S 56
Rejsetid4:434:50
AcheterAcheter

Kannus Tikkurila Helsinki

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
TognummerIC 266
Skift
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:04
Helsinki06:09
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid7:14
Acheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2820:44
Ylivalli16:52-
Parkano17:09-
Sisättö17:24-
Tampere18:0022:00
Tikkurila19:2123:21
Pasila19:3023:30
Helsinki19:3523:35
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid6:475:26
AcheterAcheter

Torsdag den 8. december 2022 kl. 07.50

Kannus Helsinki

Kannus10:5217:45
Kokkola11:1718:06
Kruunupyy-18:17
Pännäinen11:3418:29
Kauhava12:0518:58
Lapua12:1419:07
Seinäjoki12:3919:28
Jalasjärvi-19:49
Parkano13:1320:08
Sisättö-20:24
Tampere14:0021:00
Tikkurila15:2122:21
Pasila15:3022:30
Helsinki15:3522:35
TognummerIC 38S 56
Rejsetid4:434:50
AcheterAcheter

Kannus Tikkurila Helsinki

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
TognummerIC 266
Skift
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:04
Helsinki06:09
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid7:14
Acheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2820:44
Ylivalli16:52-
Parkano17:09-
Sisättö17:24-
Tampere18:0022:00
Tikkurila19:2123:21
Pasila19:3023:30
Helsinki19:3523:35
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid6:475:26
AcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 07.50

Kannus Helsinki

Kannus10:5217:4522:55
Kokkola11:1718:0623:31
Kruunupyy-18:17-
Pännäinen11:3418:2923:53
Kauhava12:0518:5800:32
Lapua12:1419:0700:43
Seinäjoki12:3919:2801:15
Jalasjärvi-19:49-
Toijala--04:12
Hämeenlinna--04:38
Riihimäki--05:03
Parkano13:1320:0802:09
Pasila tavara--06:15
Sisättö-20:24-
Tampere14:0021:0003:45
Tikkurila15:2122:2105:47
Pasila15:3022:3006:21
Helsinki15:3522:3506:27
TognummerIC 38S 56IC 266
Rejsetid4:434:507:32
AcheterAcheterAcheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus12:4818:09
Ylivieska13:0718:28
TognummerIC 23IC 37
Skift
Ylivieska14:4119:04
Kokkola15:2119:41
Kolppi-19:57
Pännäinen15:38-
Seinäjoki16:2820:44
Ylivalli16:52-
Parkano17:09-
Sisättö17:24-
Tampere18:0022:00
Tikkurila19:2123:21
Pasila19:3023:30
Helsinki19:3523:35
TognummerIC 26IC 28
Rejsetid6:475:26
AcheterAcheter