Train O'Clock

Jokela Tapanila Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 00.50

Jokela Tapanila

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:42
Hiekkaharju04:45
Tikkurila04:47
Puistola04:49
Tapanila04:51
TognummerHL 9604
Linje
T
Rejsetid37 min
Acheter

Jokela Tikkurila Tapanila

Jokela05:0905:3906:0906:38
Saunakallio05:1505:4506:1506:45
Järvenpää05:1805:4806:1806:48
Ainola05:2105:5106:2106:51
Kerava05:2605:5606:2606:56
Tikkurila05:3406:0406:3407:04
TognummerHL 9610HL 9618HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
R
Skift
Tikkurila05:4906:1106:4607:11
Puistola05:5106:1306:4807:13
Tapanila05:5206:1406:4907:14
TognummerHL 9334HL 9002HL 9338HL 8608
Linje
K
K
K
P
Rejsetid43 min35 min40 min36 min
AcheterAcheterAcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 00.50

Jokela Tapanila

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:42
Hiekkaharju04:45
Tikkurila04:47
Puistola04:49
Tapanila04:51
TognummerHL 9604
Linje
T
Rejsetid37 min
Acheter

Jokela Tikkurila Tapanila

Jokela05:0905:3906:0906:38
Saunakallio05:1505:4506:1506:45
Järvenpää05:1805:4806:1806:48
Ainola05:2105:5106:2106:51
Kerava05:2605:5606:2606:56
Tikkurila05:3406:0406:3407:04
TognummerHL 9610HL 9618HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
R
Skift
Tikkurila05:4906:1106:4607:11
Puistola05:5106:1306:4807:13
Tapanila05:5206:1406:4907:14
TognummerHL 9334HL 9002HL 9338HL 8608
Linje
K
K
K
P
Rejsetid43 min35 min40 min36 min
AcheterAcheterAcheterAcheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 00.50

Jokela Tapanila

Jokela01:0902:0904:1205:09
Saunakallio01:1502:1504:1905:15
Järvenpää01:1802:1804:2205:18
Ainola01:2102:2104:2505:21
Kerava01:3202:3204:3205:32
Savio01:3502:3504:3505:35
Korso01:3802:3804:3805:38
Rekola01:4002:4004:4005:40
Koivukylä01:4202:4204:4205:42
Hiekkaharju01:4502:4504:4505:45
Tikkurila01:4702:4704:4705:47
Puistola01:4902:4904:4905:49
Tapanila01:5102:5104:5105:51
TognummerHL 9736HL 9738HL 9614HL 9616
Linje
T
T
T
T
Rejsetid42 min42 min39 min42 min
AcheterAcheterAcheterAcheter

Jokela Tikkurila Tapanila

Jokela06:09
Saunakallio06:15
Järvenpää06:18
Ainola06:21
Kerava06:26
Tikkurila06:34
TognummerHL 9620
Linje
R
Skift
Tikkurila06:49
Puistola06:51
Tapanila06:52
TognummerHL 9340
Linje
K
Rejsetid43 min
Acheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 00.50

Jokela Tapanila

Jokela01:0902:0904:1205:09
Saunakallio01:1502:1504:1905:15
Järvenpää01:1802:1804:2205:18
Ainola01:2102:2104:2505:21
Kerava01:3202:3204:3205:32
Savio01:3502:3504:3505:35
Korso01:3802:3804:3805:38
Rekola01:4002:4004:4005:40
Koivukylä01:4202:4204:4205:42
Hiekkaharju01:4502:4504:4505:45
Tikkurila01:4702:4704:4705:47
Puistola01:4902:4904:4905:49
Tapanila01:5102:5104:5105:51
TognummerHL 9736HL 9738HL 9614HL 9616
Linje
T
T
T
T
Rejsetid42 min42 min39 min42 min
AcheterAcheterAcheterAcheter

Jokela Tikkurila Tapanila

Jokela06:09
Saunakallio06:15
Järvenpää06:18
Ainola06:21
Kerava06:26
Tikkurila06:34
TognummerHL 9620
Linje
R
Skift
Tikkurila06:49
Puistola06:51
Tapanila06:52
TognummerHL 9340
Linje
K
Rejsetid43 min
Acheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 00.50

Jokela Tapanila

Jokela03:0904:12
Saunakallio03:1504:19
Järvenpää03:1804:22
Ainola03:2104:25
Kerava03:3204:32
Savio03:3504:35
Korso03:3804:38
Rekola03:4004:40
Koivukylä03:4204:42
Hiekkaharju03:4504:45
Tikkurila03:4704:47
Puistola03:4904:49
Tapanila03:5104:51
TognummerHL 9612HL 9614
Linje
T
T
Rejsetid42 min39 min
AcheterAcheter

Jokela Tikkurila Tapanila

Jokela05:0905:3906:09
Saunakallio05:1505:4506:15
Järvenpää05:1805:4806:18
Ainola05:2105:5106:21
Kerava05:2605:5606:26
Tikkurila05:3406:0406:34
TognummerHL 9610HL 9618HL 9620
Linje
R
R
R
Skift
Tikkurila05:4906:1106:46
Puistola05:5106:1306:48
Tapanila05:5206:1406:49
TognummerHL 9334HL 9002HL 9338
Linje
K
K
K
Rejsetid43 min35 min40 min
AcheterAcheterAcheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 00.50

Jokela Tapanila

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:42
Hiekkaharju04:45
Tikkurila04:47
Puistola04:49
Tapanila04:51
TognummerHL 19614
Linje
T
Rejsetid37 min
Acheter

Jokela Tikkurila Tapanila

Jokela05:0905:3906:0906:38
Saunakallio05:1505:4506:1506:45
Järvenpää05:1805:4806:1806:48
Ainola05:2105:5106:2106:51
Kerava05:2605:5606:2606:56
Tikkurila05:3406:0406:3407:04
TognummerHL 9610HL 9618HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
R
Skift
Tikkurila05:4906:1106:4607:11
Puistola05:5106:1306:4807:13
Tapanila05:5206:1406:4907:14
TognummerHL 9334HL 9002HL 9338HL 8608
Linje
K
K
K
P
Rejsetid43 min35 min40 min36 min
AcheterAcheterAcheterAcheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 00.50

Jokela Tapanila

Jokela03:0904:12
Saunakallio03:1504:19
Järvenpää03:1804:22
Ainola03:2104:25
Kerava03:3204:32
Savio03:3504:35
Korso03:3804:38
Rekola03:4004:40
Koivukylä03:4204:42
Hiekkaharju03:4504:45
Tikkurila03:4704:47
Puistola03:4904:49
Tapanila03:5104:51
TognummerHL 9612HL 9614
Linje
T
T
Rejsetid42 min39 min
AcheterAcheter

Jokela Tikkurila Tapanila

Jokela05:0905:3906:09
Saunakallio05:1505:4506:15
Järvenpää05:1805:4806:18
Ainola05:2105:5106:21
Kerava05:2605:5606:26
Tikkurila05:3406:0406:34
TognummerHL 9610HL 9618HL 9620
Linje
R
R
R
Skift
Tikkurila05:4906:1106:46
Puistola05:5106:1306:48
Tapanila05:5206:1406:49
TognummerHL 9334HL 9002HL 9338
Linje
K
K
K
Rejsetid43 min35 min40 min
AcheterAcheterAcheter