Train O'Clock

Jokela Rekola Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 01.40

Jokela Rekola

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
TognummerHL 9604
Linje
T
Rejsetid26 min
Acheter

Jokela Kerava Rekola

Jokela05:0906:0906:38
Saunakallio05:1506:1506:45
Järvenpää05:1806:1806:48
Ainola05:2106:2106:51
Kerava05:2506:2506:55
TognummerHL 9610HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
Skift
Kerava05:3406:3107:01
Savio05:3606:3307:03
Korso05:3906:3607:06
Rekola05:4106:3807:08
TognummerHL 9334HL 9338HL 9010
Linje
K
K
K
Rejsetid32 min29 min30 min
AcheterAcheterAcheter

Jokela Tikkurila Rekola

Jokela05:39
Saunakallio05:45
Järvenpää05:48
Ainola05:51
Kerava05:56
Tikkurila06:04
TognummerHL 9618
Linje
R
Skift
Tikkurila06:11
Hiekkaharju06:13
Koivukylä06:15
Rekola06:16
TognummerHL 9005
Linje
K
Rejsetid37 min
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 01.40

Jokela Rekola

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
TognummerHL 9604
Linje
T
Rejsetid26 min
Acheter

Jokela Kerava Rekola

Jokela05:0906:0906:38
Saunakallio05:1506:1506:45
Järvenpää05:1806:1806:48
Ainola05:2106:2106:51
Kerava05:2506:2506:55
TognummerHL 9610HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
Skift
Kerava05:3406:3107:01
Savio05:3606:3307:03
Korso05:3906:3607:06
Rekola05:4106:3807:08
TognummerHL 9334HL 9338HL 9010
Linje
K
K
K
Rejsetid32 min29 min30 min
AcheterAcheterAcheter

Jokela Tikkurila Rekola

Jokela05:39
Saunakallio05:45
Järvenpää05:48
Ainola05:51
Kerava05:56
Tikkurila06:04
TognummerHL 9618
Linje
R
Skift
Tikkurila06:11
Hiekkaharju06:13
Koivukylä06:15
Rekola06:16
TognummerHL 9005
Linje
K
Rejsetid37 min
Acheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 01.40

Jokela Rekola

Jokela02:0904:1205:09
Saunakallio02:1504:1905:15
Järvenpää02:1804:2205:18
Ainola02:2104:2505:21
Kerava02:3204:3205:32
Savio02:3504:3505:35
Korso02:3804:3805:38
Rekola02:4004:4005:40
TognummerHL 9738HL 9614HL 9616
Linje
T
T
T
Rejsetid31 min28 min31 min
AcheterAcheterAcheter

Jokela Kerava Rekola

Jokela06:0907:09
Saunakallio06:1507:15
Järvenpää06:1807:18
Ainola06:2107:21
Kerava06:2507:25
TognummerHL 9620HL 9628
Linje
R
R
Skift
Kerava06:3407:34
Savio06:3607:36
Korso06:3907:39
Rekola06:4107:41
TognummerHL 9340HL 9344
Linje
K
K
Rejsetid32 min32 min
AcheterAcheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 01.40

Jokela Rekola

Jokela02:0904:1205:09
Saunakallio02:1504:1905:15
Järvenpää02:1804:2205:18
Ainola02:2104:2505:21
Kerava02:3204:3205:32
Savio02:3504:3505:35
Korso02:3804:3805:38
Rekola02:4004:4005:40
TognummerHL 9738HL 9614HL 9616
Linje
T
T
T
Rejsetid31 min28 min31 min
AcheterAcheterAcheter

Jokela Kerava Rekola

Jokela06:0907:09
Saunakallio06:1507:15
Järvenpää06:1807:18
Ainola06:2107:21
Kerava06:2507:25
TognummerHL 9620HL 9628
Linje
R
R
Skift
Kerava06:3407:34
Savio06:3607:36
Korso06:3907:39
Rekola06:4107:41
TognummerHL 9340HL 9344
Linje
K
K
Rejsetid32 min32 min
AcheterAcheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 01.40

Jokela Rekola

Jokela03:0904:12
Saunakallio03:1504:19
Järvenpää03:1804:22
Ainola03:2104:25
Kerava03:3204:32
Savio03:3504:35
Korso03:3804:38
Rekola03:4004:40
TognummerHL 9612HL 9614
Linje
T
T
Rejsetid31 min28 min
AcheterAcheter

Jokela Kerava Rekola

Jokela05:0906:09
Saunakallio05:1506:15
Järvenpää05:1806:18
Ainola05:2106:21
Kerava05:2506:25
TognummerHL 9610HL 9620
Linje
R
R
Skift
Kerava05:3406:31
Savio05:3606:33
Korso05:3906:36
Rekola05:4106:38
TognummerHL 9334HL 9338
Linje
K
K
Rejsetid32 min29 min
AcheterAcheter

Jokela Tikkurila Rekola

Jokela05:39
Saunakallio05:45
Järvenpää05:48
Ainola05:51
Kerava05:56
Tikkurila06:04
TognummerHL 9618
Linje
R
Skift
Tikkurila06:11
Hiekkaharju06:13
Koivukylä06:15
Rekola06:16
TognummerHL 9005
Linje
K
Rejsetid37 min
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 01.40

Jokela Rekola

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
TognummerHL 19614
Linje
T
Rejsetid26 min
Acheter

Jokela Kerava Rekola

Jokela05:0906:0906:38
Saunakallio05:1506:1506:45
Järvenpää05:1806:1806:48
Ainola05:2106:2106:51
Kerava05:2506:2506:55
TognummerHL 9610HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
Skift
Kerava05:3406:3107:01
Savio05:3606:3307:03
Korso05:3906:3607:06
Rekola05:4106:3807:08
TognummerHL 9334HL 9338HL 9010
Linje
K
K
K
Rejsetid32 min29 min30 min
AcheterAcheterAcheter

Jokela Tikkurila Rekola

Jokela05:39
Saunakallio05:45
Järvenpää05:48
Ainola05:51
Kerava05:56
Tikkurila06:04
TognummerHL 9618
Linje
R
Skift
Tikkurila06:11
Hiekkaharju06:13
Koivukylä06:15
Rekola06:16
TognummerHL 9005
Linje
K
Rejsetid37 min
Acheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 01.40

Jokela Rekola

Jokela03:0904:12
Saunakallio03:1504:19
Järvenpää03:1804:22
Ainola03:2104:25
Kerava03:3204:32
Savio03:3504:35
Korso03:3804:38
Rekola03:4004:40
TognummerHL 9612HL 9614
Linje
T
T
Rejsetid31 min28 min
AcheterAcheter

Jokela Kerava Rekola

Jokela05:0906:09
Saunakallio05:1506:15
Järvenpää05:1806:18
Ainola05:2106:21
Kerava05:2506:25
TognummerHL 9610HL 9620
Linje
R
R
Skift
Kerava05:3406:31
Savio05:3606:33
Korso05:3906:36
Rekola05:4106:38
TognummerHL 9334HL 9338
Linje
K
K
Rejsetid32 min29 min
AcheterAcheter

Jokela Tikkurila Rekola

Jokela05:39
Saunakallio05:45
Järvenpää05:48
Ainola05:51
Kerava05:56
Tikkurila06:04
TognummerHL 9618
Linje
R
Skift
Tikkurila06:11
Hiekkaharju06:13
Koivukylä06:15
Rekola06:16
TognummerHL 9005
Linje
K
Rejsetid37 min
Acheter