Train O'Clock

Jokela Pukinmäki Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 01.40

Jokela Pukinmäki

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:42
Hiekkaharju04:45
Tikkurila04:47
Puistola04:49
Tapanila04:51
Malmi04:54
Pukinmäki04:55
TognummerHL 9604
Linje
T
Rejsetid41 min
Acheter

Jokela Pasila Pukinmäki

Jokela05:0906:09
Saunakallio05:1506:15
Järvenpää05:1806:18
Ainola05:2106:21
Kerava05:2606:26
Tikkurila05:3506:35
Pasila05:4306:43
TognummerHL 9610HL 9620
Linje
R
R
Skift
Pasila05:5006:45
Käpylä05:5306:48
Oulunkylä05:5506:50
Pukinmäki05:5606:51
TognummerHL 8805HL 9013
Linje
I
K
Rejsetid47 min42 min
AcheterAcheter

Jokela Tikkurila Pukinmäki

Jokela05:3906:38
Saunakallio05:4506:45
Järvenpää05:4806:48
Ainola05:5106:51
Kerava05:5606:56
Tikkurila06:0407:04
TognummerHL 9618HL 9622
Linje
R
R
Skift
Tikkurila06:1107:11
Puistola06:1307:13
Tapanila06:1507:15
Malmi06:1707:17
Pukinmäki06:1807:18
TognummerHL 9002HL 8608
Linje
K
P
Rejsetid39 min40 min
AcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 01.40

Jokela Pukinmäki

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:42
Hiekkaharju04:45
Tikkurila04:47
Puistola04:49
Tapanila04:51
Malmi04:54
Pukinmäki04:55
TognummerHL 9604
Linje
T
Rejsetid41 min
Acheter

Jokela Pasila Pukinmäki

Jokela05:0906:09
Saunakallio05:1506:15
Järvenpää05:1806:18
Ainola05:2106:21
Kerava05:2606:26
Tikkurila05:3506:35
Pasila05:4306:43
TognummerHL 9610HL 9620
Linje
R
R
Skift
Pasila05:5006:45
Käpylä05:5306:48
Oulunkylä05:5506:50
Pukinmäki05:5606:51
TognummerHL 8805HL 9013
Linje
I
K
Rejsetid47 min42 min
AcheterAcheter

Jokela Tikkurila Pukinmäki

Jokela05:3906:38
Saunakallio05:4506:45
Järvenpää05:4806:48
Ainola05:5106:51
Kerava05:5606:56
Tikkurila06:0407:04
TognummerHL 9618HL 9622
Linje
R
R
Skift
Tikkurila06:1107:11
Puistola06:1307:13
Tapanila06:1507:15
Malmi06:1707:17
Pukinmäki06:1807:18
TognummerHL 9002HL 8608
Linje
K
P
Rejsetid39 min40 min
AcheterAcheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 01.40

Jokela Pukinmäki

Jokela02:0904:1205:09
Saunakallio02:1504:1905:15
Järvenpää02:1804:2205:18
Ainola02:2104:2505:21
Kerava02:3204:3205:32
Savio02:3504:3505:35
Korso02:3804:3805:38
Rekola02:4004:4005:40
Koivukylä02:4204:4205:42
Hiekkaharju02:4504:4505:45
Tikkurila02:4704:4705:47
Puistola02:4904:4905:49
Tapanila02:5104:5105:51
Malmi02:5404:5405:54
Pukinmäki02:5504:5505:55
TognummerHL 9738HL 9614HL 9616
Linje
T
T
T
Rejsetid46 min43 min46 min
AcheterAcheterAcheter

Jokela Pasila Pukinmäki

Jokela07:09
Saunakallio07:15
Järvenpää07:18
Ainola07:21
Kerava07:26
Tikkurila07:35
Pasila07:43
TognummerHL 9628
Linje
R
Skift
Pasila07:48
Käpylä07:51
Oulunkylä07:53
Pukinmäki07:54
TognummerHL 9031
Linje
K
Rejsetid45 min
Acheter

Jokela Tikkurila Pukinmäki

Jokela06:09
Saunakallio06:15
Järvenpää06:18
Ainola06:21
Kerava06:26
Tikkurila06:34
TognummerHL 9620
Linje
R
Skift
Tikkurila06:49
Puistola06:51
Tapanila06:53
Malmi06:55
Pukinmäki06:56
TognummerHL 9340
Linje
K
Rejsetid47 min
Acheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 01.40

Jokela Pukinmäki

Jokela02:0904:1205:09
Saunakallio02:1504:1905:15
Järvenpää02:1804:2205:18
Ainola02:2104:2505:21
Kerava02:3204:3205:32
Savio02:3504:3505:35
Korso02:3804:3805:38
Rekola02:4004:4005:40
Koivukylä02:4204:4205:42
Hiekkaharju02:4504:4505:45
Tikkurila02:4704:4705:47
Puistola02:4904:4905:49
Tapanila02:5104:5105:51
Malmi02:5404:5405:54
Pukinmäki02:5504:5505:55
TognummerHL 9738HL 9614HL 9616
Linje
T
T
T
Rejsetid46 min43 min46 min
AcheterAcheterAcheter

Jokela Tikkurila Pukinmäki

Jokela06:0907:09
Saunakallio06:1507:15
Järvenpää06:1807:18
Ainola06:2107:21
Kerava06:2607:26
Tikkurila06:3407:34
TognummerHL 9620HL 9628
Linje
R
R
Skift
Tikkurila06:4907:49
Puistola06:5107:51
Tapanila06:5307:53
Malmi06:5507:55
Pukinmäki06:5607:56
TognummerHL 9340HL 9344
Linje
K
K
Rejsetid47 min47 min
AcheterAcheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 01.40

Jokela Pukinmäki

Jokela03:0904:12
Saunakallio03:1504:19
Järvenpää03:1804:22
Ainola03:2104:25
Kerava03:3204:32
Savio03:3504:35
Korso03:3804:38
Rekola03:4004:40
Koivukylä03:4204:42
Hiekkaharju03:4504:45
Tikkurila03:4704:47
Puistola03:4904:49
Tapanila03:5104:51
Malmi03:5404:54
Pukinmäki03:5504:55
TognummerHL 9612HL 9614
Linje
T
T
Rejsetid46 min43 min
AcheterAcheter

Jokela Pasila Pukinmäki

Jokela05:0906:09
Saunakallio05:1506:15
Järvenpää05:1806:18
Ainola05:2106:21
Kerava05:2606:26
Tikkurila05:3506:35
Pasila05:4306:43
TognummerHL 9610HL 9620
Linje
R
R
Skift
Pasila05:5006:45
Käpylä05:5306:48
Oulunkylä05:5506:50
Pukinmäki05:5606:51
TognummerHL 8805HL 9013
Linje
I
K
Rejsetid47 min42 min
AcheterAcheter

Jokela Tikkurila Pukinmäki

Jokela05:39
Saunakallio05:45
Järvenpää05:48
Ainola05:51
Kerava05:56
Tikkurila06:04
TognummerHL 9618
Linje
R
Skift
Tikkurila06:11
Puistola06:13
Tapanila06:15
Malmi06:17
Pukinmäki06:18
TognummerHL 9002
Linje
K
Rejsetid39 min
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 01.40

Jokela Pukinmäki

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:42
Hiekkaharju04:45
Tikkurila04:47
Puistola04:49
Tapanila04:51
Malmi04:54
Pukinmäki04:55
TognummerHL 19614
Linje
T
Rejsetid41 min
Acheter

Jokela Pasila Pukinmäki

Jokela05:0906:09
Saunakallio05:1506:15
Järvenpää05:1806:18
Ainola05:2106:21
Kerava05:2606:26
Tikkurila05:3506:35
Pasila05:4306:43
TognummerHL 9610HL 9620
Linje
R
R
Skift
Pasila05:5006:45
Käpylä05:5306:48
Oulunkylä05:5506:50
Pukinmäki05:5606:51
TognummerHL 8805HL 9013
Linje
I
K
Rejsetid47 min42 min
AcheterAcheter

Jokela Tikkurila Pukinmäki

Jokela05:3906:38
Saunakallio05:4506:45
Järvenpää05:4806:48
Ainola05:5106:51
Kerava05:5606:56
Tikkurila06:0407:04
TognummerHL 9618HL 9622
Linje
R
R
Skift
Tikkurila06:1107:11
Puistola06:1307:13
Tapanila06:1507:15
Malmi06:1707:17
Pukinmäki06:1807:18
TognummerHL 9002HL 8608
Linje
K
P
Rejsetid39 min40 min
AcheterAcheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 01.40

Jokela Pukinmäki

Jokela03:0904:12
Saunakallio03:1504:19
Järvenpää03:1804:22
Ainola03:2104:25
Kerava03:3204:32
Savio03:3504:35
Korso03:3804:38
Rekola03:4004:40
Koivukylä03:4204:42
Hiekkaharju03:4504:45
Tikkurila03:4704:47
Puistola03:4904:49
Tapanila03:5104:51
Malmi03:5404:54
Pukinmäki03:5504:55
TognummerHL 9612HL 9614
Linje
T
T
Rejsetid46 min43 min
AcheterAcheter

Jokela Pasila Pukinmäki

Jokela05:0906:09
Saunakallio05:1506:15
Järvenpää05:1806:18
Ainola05:2106:21
Kerava05:2606:26
Tikkurila05:3506:35
Pasila05:4306:43
TognummerHL 9610HL 9620
Linje
R
R
Skift
Pasila05:5006:45
Käpylä05:5306:48
Oulunkylä05:5506:50
Pukinmäki05:5606:51
TognummerHL 8805HL 9013
Linje
I
K
Rejsetid47 min42 min
AcheterAcheter

Jokela Tikkurila Pukinmäki

Jokela05:39
Saunakallio05:45
Järvenpää05:48
Ainola05:51
Kerava05:56
Tikkurila06:04
TognummerHL 9618
Linje
R
Skift
Tikkurila06:11
Puistola06:13
Tapanila06:15
Malmi06:17
Pukinmäki06:18
TognummerHL 9002
Linje
K
Rejsetid39 min
Acheter