Train O'Clock

Jokela Pasila Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 00.40

Jokela Pasila

Jokela04:1405:0905:3906:0906:38
Saunakallio04:2005:1505:4506:1506:45
Järvenpää04:2305:1805:4806:1806:48
Ainola04:2605:2105:5106:2106:51
Kerava04:3205:2605:5606:2606:56
Savio04:35----
Korso04:38----
Rekola04:40----
Koivukylä04:42----
Hiekkaharju04:45----
Tikkurila04:4705:3506:0506:3507:05
Puistola04:49----
Tapanila04:51----
Malmi04:54----
Pukinmäki04:56----
Oulunkylä04:58----
Käpylä05:00----
Pasila05:0305:4306:1306:4307:14
TognummerHL 9604HL 9610HL 9618HL 9620HL 9622
Linje
T
R
R
R
R
Rejsetid49 min34 min34 min34 min36 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 00.40

Jokela Pasila

Jokela04:1405:0905:3906:0906:38
Saunakallio04:2005:1505:4506:1506:45
Järvenpää04:2305:1805:4806:1806:48
Ainola04:2605:2105:5106:2106:51
Kerava04:3205:2605:5606:2606:56
Savio04:35----
Korso04:38----
Rekola04:40----
Koivukylä04:42----
Hiekkaharju04:45----
Tikkurila04:4705:3506:0506:3507:05
Puistola04:49----
Tapanila04:51----
Malmi04:54----
Pukinmäki04:56----
Oulunkylä04:58----
Käpylä05:00----
Pasila05:0305:4306:1306:4307:14
TognummerHL 9604HL 9610HL 9618HL 9620HL 9622
Linje
T
R
R
R
R
Rejsetid49 min34 min34 min34 min36 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 00.40

Jokela Pasila

Jokela01:0902:0904:1205:0906:09
Saunakallio01:1502:1504:1905:1506:15
Järvenpää01:1802:1804:2205:1806:18
Ainola01:2102:2104:2505:2106:21
Kerava01:3202:3204:3205:3206:26
Savio01:3502:3504:3505:35-
Korso01:3802:3804:3805:38-
Rekola01:4002:4004:4005:40-
Koivukylä01:4202:4204:4205:42-
Hiekkaharju01:4502:4504:4505:45-
Tikkurila01:4702:4704:4705:4706:35
Puistola01:4902:4904:4905:49-
Tapanila01:5102:5104:5105:51-
Malmi01:5402:5404:5405:54-
Pukinmäki01:5602:5604:5605:56-
Oulunkylä01:5802:5804:5805:58-
Käpylä02:0003:0005:0006:00-
Pasila02:0303:0305:0306:0306:43
TognummerHL 9736HL 9738HL 9614HL 9616HL 9620
Linje
T
T
T
T
R
Rejsetid54 min54 min51 min54 min34 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 00.40

Jokela Pasila

Jokela01:0902:0904:1205:0906:09
Saunakallio01:1502:1504:1905:1506:15
Järvenpää01:1802:1804:2205:1806:18
Ainola01:2102:2104:2505:2106:21
Kerava01:3202:3204:3205:3206:26
Savio01:3502:3504:3505:35-
Korso01:3802:3804:3805:38-
Rekola01:4002:4004:4005:40-
Koivukylä01:4202:4204:4205:42-
Hiekkaharju01:4502:4504:4505:45-
Tikkurila01:4702:4704:4705:4706:35
Puistola01:4902:4904:4905:49-
Tapanila01:5102:5104:5105:51-
Malmi01:5402:5404:5405:54-
Pukinmäki01:5602:5604:5605:56-
Oulunkylä01:5802:5804:5805:58-
Käpylä02:0003:0005:0006:00-
Pasila02:0303:0305:0306:0306:43
TognummerHL 9736HL 9738HL 9614HL 9616HL 9620
Linje
T
T
T
T
R
Rejsetid54 min54 min51 min54 min34 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 00.40

Jokela Pasila

Jokela03:0904:1205:0905:3906:09
Saunakallio03:1504:1905:1505:4506:15
Järvenpää03:1804:2205:1805:4806:18
Ainola03:2104:2505:2105:5106:21
Kerava03:3204:3205:2605:5606:26
Savio03:3504:35---
Korso03:3804:38---
Rekola03:4004:40---
Koivukylä03:4204:42---
Hiekkaharju03:4504:45---
Tikkurila03:4704:4705:3506:0506:35
Puistola03:4904:49---
Tapanila03:5104:51---
Malmi03:5404:54---
Pukinmäki03:5604:56---
Oulunkylä03:5804:58---
Käpylä04:0005:00---
Pasila04:0305:0305:4306:1306:43
TognummerHL 9612HL 9614HL 9610HL 9618HL 9620
Linje
T
T
R
R
R
Rejsetid54 min51 min34 min34 min34 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 00.40

Jokela Pasila

Jokela04:1405:0905:3906:0906:38
Saunakallio04:2005:1505:4506:1506:45
Järvenpää04:2305:1805:4806:1806:48
Ainola04:2605:2105:5106:2106:51
Kerava04:3205:2605:5606:2606:56
Savio04:35----
Korso04:38----
Rekola04:40----
Koivukylä04:42----
Hiekkaharju04:45----
Tikkurila04:4705:3506:0506:3507:05
Puistola04:49----
Tapanila04:51----
Malmi04:54----
Pukinmäki04:56----
Oulunkylä04:58----
Käpylä05:00----
Pasila05:0305:4306:1306:4307:14
TognummerHL 19614HL 9610HL 9618HL 9620HL 9622
Linje
T
R
R
R
R
Rejsetid49 min34 min34 min34 min36 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 00.40

Jokela Pasila

Jokela03:0904:1205:0905:3906:09
Saunakallio03:1504:1905:1505:4506:15
Järvenpää03:1804:2205:1805:4806:18
Ainola03:2104:2505:2105:5106:21
Kerava03:3204:3205:2605:5606:26
Savio03:3504:35---
Korso03:3804:38---
Rekola03:4004:40---
Koivukylä03:4204:42---
Hiekkaharju03:4504:45---
Tikkurila03:4704:4705:3506:0506:35
Puistola03:4904:49---
Tapanila03:5104:51---
Malmi03:5404:54---
Pukinmäki03:5604:56---
Oulunkylä03:5804:58---
Käpylä04:0005:00---
Pasila04:0305:0305:4306:1306:43
TognummerHL 9612HL 9614HL 9610HL 9618HL 9620
Linje
T
T
R
R
R
Rejsetid54 min51 min34 min34 min34 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter