Train O'Clock

Jokela Koivukylä Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 03.00

Jokela Koivukylä

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:41
TognummerHL 9604
Linje
T
Rejsetid27 min
Acheter

Jokela Kerava Koivukylä

Jokela05:0906:0906:38
Saunakallio05:1506:1506:45
Järvenpää05:1806:1806:48
Ainola05:2106:2106:51
Kerava05:2506:2506:55
TognummerHL 9610HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
Skift
Kerava05:3406:3107:01
Savio05:3606:3307:03
Korso05:3906:3607:06
Rekola05:4106:3807:08
Koivukylä05:4206:3907:09
TognummerHL 9334HL 9338HL 9010
Linje
K
K
K
Rejsetid33 min30 min31 min
AcheterAcheterAcheter

Jokela Tikkurila Koivukylä

Jokela05:39
Saunakallio05:45
Järvenpää05:48
Ainola05:51
Kerava05:56
Tikkurila06:04
TognummerHL 9618
Linje
R
Skift
Tikkurila06:11
Hiekkaharju06:13
Koivukylä06:15
TognummerHL 9005
Linje
K
Rejsetid36 min
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 03.00

Jokela Koivukylä

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:41
TognummerHL 9604
Linje
T
Rejsetid27 min
Acheter

Jokela Kerava Koivukylä

Jokela05:0906:0906:38
Saunakallio05:1506:1506:45
Järvenpää05:1806:1806:48
Ainola05:2106:2106:51
Kerava05:2506:2506:55
TognummerHL 9610HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
Skift
Kerava05:3406:3107:01
Savio05:3606:3307:03
Korso05:3906:3607:06
Rekola05:4106:3807:08
Koivukylä05:4206:3907:09
TognummerHL 9334HL 9338HL 9010
Linje
K
K
K
Rejsetid33 min30 min31 min
AcheterAcheterAcheter

Jokela Tikkurila Koivukylä

Jokela05:39
Saunakallio05:45
Järvenpää05:48
Ainola05:51
Kerava05:56
Tikkurila06:04
TognummerHL 9618
Linje
R
Skift
Tikkurila06:11
Hiekkaharju06:13
Koivukylä06:15
TognummerHL 9005
Linje
K
Rejsetid36 min
Acheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 03.00

Jokela Koivukylä

Jokela04:1205:09
Saunakallio04:1905:15
Järvenpää04:2205:18
Ainola04:2505:21
Kerava04:3205:32
Savio04:3505:35
Korso04:3805:38
Rekola04:4005:40
Koivukylä04:4105:41
TognummerHL 9614HL 9616
Linje
T
T
Rejsetid29 min32 min
AcheterAcheter

Jokela Kerava Koivukylä

Jokela06:0907:0908:09
Saunakallio06:1507:1508:15
Järvenpää06:1807:1808:18
Ainola06:2107:2108:21
Kerava06:2507:2508:25
TognummerHL 9620HL 9628HL 9636
Linje
R
R
R
Skift
Kerava06:3407:3408:42
Savio06:3607:3608:44
Korso06:3907:3908:47
Rekola06:4107:4108:49
Koivukylä06:4207:4208:50
TognummerHL 9340HL 9344HL 9348
Linje
K
K
K
Rejsetid33 min33 min41 min
AcheterAcheterAcheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 03.00

Jokela Koivukylä

Jokela04:1205:09
Saunakallio04:1905:15
Järvenpää04:2205:18
Ainola04:2505:21
Kerava04:3205:32
Savio04:3505:35
Korso04:3805:38
Rekola04:4005:40
Koivukylä04:4105:41
TognummerHL 9614HL 9616
Linje
T
T
Rejsetid29 min32 min
AcheterAcheter

Jokela Kerava Koivukylä

Jokela06:0907:0908:09
Saunakallio06:1507:1508:15
Järvenpää06:1807:1808:18
Ainola06:2107:2108:21
Kerava06:2507:2508:25
TognummerHL 9620HL 9628HL 9624
Linje
R
R
R
Skift
Kerava06:3407:3408:34
Savio06:3607:3608:36
Korso06:3907:3908:39
Rekola06:4107:4108:41
Koivukylä06:4207:4208:42
TognummerHL 9340HL 9344HL 9036
Linje
K
K
K
Rejsetid33 min33 min33 min
AcheterAcheterAcheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 03.00

Jokela Koivukylä

Jokela03:0904:12
Saunakallio03:1504:19
Järvenpää03:1804:22
Ainola03:2104:25
Kerava03:3204:32
Savio03:3504:35
Korso03:3804:38
Rekola03:4004:40
Koivukylä03:4104:41
TognummerHL 9612HL 9614
Linje
T
T
Rejsetid32 min29 min
AcheterAcheter

Jokela Kerava Koivukylä

Jokela05:0906:09
Saunakallio05:1506:15
Järvenpää05:1806:18
Ainola05:2106:21
Kerava05:2506:25
TognummerHL 9610HL 9620
Linje
R
R
Skift
Kerava05:3406:31
Savio05:3606:33
Korso05:3906:36
Rekola05:4106:38
Koivukylä05:4206:39
TognummerHL 9334HL 9338
Linje
K
K
Rejsetid33 min30 min
AcheterAcheter

Jokela Tikkurila Koivukylä

Jokela05:39
Saunakallio05:45
Järvenpää05:48
Ainola05:51
Kerava05:56
Tikkurila06:04
TognummerHL 9618
Linje
R
Skift
Tikkurila06:11
Hiekkaharju06:13
Koivukylä06:15
TognummerHL 9005
Linje
K
Rejsetid36 min
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 03.00

Jokela Koivukylä

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:41
TognummerHL 19614
Linje
T
Rejsetid27 min
Acheter

Jokela Kerava Koivukylä

Jokela05:0906:0906:38
Saunakallio05:1506:1506:45
Järvenpää05:1806:1806:48
Ainola05:2106:2106:51
Kerava05:2506:2506:55
TognummerHL 9610HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
Skift
Kerava05:3406:3107:01
Savio05:3606:3307:03
Korso05:3906:3607:06
Rekola05:4106:3807:08
Koivukylä05:4206:3907:09
TognummerHL 9334HL 9338HL 9010
Linje
K
K
K
Rejsetid33 min30 min31 min
AcheterAcheterAcheter

Jokela Tikkurila Koivukylä

Jokela05:39
Saunakallio05:45
Järvenpää05:48
Ainola05:51
Kerava05:56
Tikkurila06:04
TognummerHL 9618
Linje
R
Skift
Tikkurila06:11
Hiekkaharju06:13
Koivukylä06:15
TognummerHL 9005
Linje
K
Rejsetid36 min
Acheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 03.00

Jokela Koivukylä

Jokela03:0904:12
Saunakallio03:1504:19
Järvenpää03:1804:22
Ainola03:2104:25
Kerava03:3204:32
Savio03:3504:35
Korso03:3804:38
Rekola03:4004:40
Koivukylä03:4104:41
TognummerHL 9612HL 9614
Linje
T
T
Rejsetid32 min29 min
AcheterAcheter

Jokela Kerava Koivukylä

Jokela05:0906:09
Saunakallio05:1506:15
Järvenpää05:1806:18
Ainola05:2106:21
Kerava05:2506:25
TognummerHL 9610HL 9620
Linje
R
R
Skift
Kerava05:3406:31
Savio05:3606:33
Korso05:3906:36
Rekola05:4106:38
Koivukylä05:4206:39
TognummerHL 9334HL 9338
Linje
K
K
Rejsetid33 min30 min
AcheterAcheter

Jokela Tikkurila Koivukylä

Jokela05:39
Saunakallio05:45
Järvenpää05:48
Ainola05:51
Kerava05:56
Tikkurila06:04
TognummerHL 9618
Linje
R
Skift
Tikkurila06:11
Hiekkaharju06:13
Koivukylä06:15
TognummerHL 9005
Linje
K
Rejsetid36 min
Acheter