Train O'Clock

Jokela Käpylä Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 02.20

Jokela Käpylä

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:42
Hiekkaharju04:45
Tikkurila04:47
Puistola04:49
Tapanila04:51
Malmi04:54
Pukinmäki04:56
Oulunkylä04:58
Käpylä04:59
TognummerHL 9604
Linje
T
Rejsetid45 min
Acheter

Jokela Pasila Käpylä

Jokela05:0905:3906:0906:38
Saunakallio05:1505:4506:1506:45
Järvenpää05:1805:4806:1806:48
Ainola05:2105:5106:2106:51
Kerava05:2605:5606:2606:56
Tikkurila05:3506:0506:3507:05
Pasila05:4306:1306:4307:14
TognummerHL 9610HL 9618HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
R
Skift
Pasila05:5006:1506:4507:20
Käpylä05:5206:1706:4707:22
TognummerHL 8805HL 9007HL 9013HL 8814
Linje
I
K
K
I
Rejsetid43 min38 min38 min44 min
AcheterAcheterAcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 02.20

Jokela Käpylä

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:42
Hiekkaharju04:45
Tikkurila04:47
Puistola04:49
Tapanila04:51
Malmi04:54
Pukinmäki04:56
Oulunkylä04:58
Käpylä04:59
TognummerHL 9604
Linje
T
Rejsetid45 min
Acheter

Jokela Pasila Käpylä

Jokela05:0905:3906:0906:38
Saunakallio05:1505:4506:1506:45
Järvenpää05:1805:4806:1806:48
Ainola05:2105:5106:2106:51
Kerava05:2605:5606:2606:56
Tikkurila05:3506:0506:3507:05
Pasila05:4306:1306:4307:14
TognummerHL 9610HL 9618HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
R
Skift
Pasila05:5006:1506:4507:20
Käpylä05:5206:1706:4707:22
TognummerHL 8805HL 9007HL 9013HL 8814
Linje
I
K
K
I
Rejsetid43 min38 min38 min44 min
AcheterAcheterAcheterAcheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 02.20

Jokela Käpylä

Jokela04:1205:09
Saunakallio04:1905:15
Järvenpää04:2205:18
Ainola04:2505:21
Kerava04:3205:32
Savio04:3505:35
Korso04:3805:38
Rekola04:4005:40
Koivukylä04:4205:42
Hiekkaharju04:4505:45
Tikkurila04:4705:47
Puistola04:4905:49
Tapanila04:5105:51
Malmi04:5405:54
Pukinmäki04:5605:56
Oulunkylä04:5805:58
Käpylä04:5905:59
TognummerHL 9614HL 9616
Linje
T
T
Rejsetid47 min50 min
AcheterAcheter

Jokela Pasila Käpylä

Jokela06:0907:0908:09
Saunakallio06:1507:1508:15
Järvenpää06:1807:1808:18
Ainola06:2107:2108:21
Kerava06:2607:2608:26
Tikkurila06:3507:3508:35
Pasila06:4307:4308:43
TognummerHL 9620HL 9628HL 9636
Linje
R
R
R
Skift
Pasila06:5507:4808:48
Käpylä06:5707:5008:50
TognummerHL 9015HL 9031HL 9051
Linje
K
K
K
Rejsetid48 min41 min41 min
AcheterAcheterAcheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 02.20

Jokela Käpylä

Jokela04:1205:09
Saunakallio04:1905:15
Järvenpää04:2205:18
Ainola04:2505:21
Kerava04:3205:32
Savio04:3505:35
Korso04:3805:38
Rekola04:4005:40
Koivukylä04:4205:42
Hiekkaharju04:4505:45
Tikkurila04:4705:47
Puistola04:4905:49
Tapanila04:5105:51
Malmi04:5405:54
Pukinmäki04:5605:56
Oulunkylä04:5805:58
Käpylä04:5905:59
TognummerHL 9614HL 9616
Linje
T
T
Rejsetid47 min50 min
AcheterAcheter

Jokela Pasila Käpylä

Jokela06:0907:0908:09
Saunakallio06:1507:1508:15
Järvenpää06:1807:1808:18
Ainola06:2107:2108:21
Kerava06:2607:2608:26
Tikkurila06:3507:3508:35
Pasila06:4307:4308:43
TognummerHL 9620HL 9628HL 9624
Linje
R
R
R
Skift
Pasila06:5507:5508:55
Käpylä06:5707:5708:57
TognummerHL 9015HL 9033HL 9053
Linje
K
K
K
Rejsetid48 min48 min48 min
AcheterAcheterAcheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 02.20

Jokela Käpylä

Jokela03:0904:12
Saunakallio03:1504:19
Järvenpää03:1804:22
Ainola03:2104:25
Kerava03:3204:32
Savio03:3504:35
Korso03:3804:38
Rekola03:4004:40
Koivukylä03:4204:42
Hiekkaharju03:4504:45
Tikkurila03:4704:47
Puistola03:4904:49
Tapanila03:5104:51
Malmi03:5404:54
Pukinmäki03:5604:56
Oulunkylä03:5804:58
Käpylä03:5904:59
TognummerHL 9612HL 9614
Linje
T
T
Rejsetid50 min47 min
AcheterAcheter

Jokela Pasila Käpylä

Jokela05:0905:3906:09
Saunakallio05:1505:4506:15
Järvenpää05:1805:4806:18
Ainola05:2105:5106:21
Kerava05:2605:5606:26
Tikkurila05:3506:0506:35
Pasila05:4306:1306:43
TognummerHL 9610HL 9618HL 9620
Linje
R
R
R
Skift
Pasila05:5006:1506:45
Käpylä05:5206:1706:47
TognummerHL 8805HL 9007HL 9013
Linje
I
K
K
Rejsetid43 min38 min38 min
AcheterAcheterAcheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 02.20

Jokela Käpylä

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:42
Hiekkaharju04:45
Tikkurila04:47
Puistola04:49
Tapanila04:51
Malmi04:54
Pukinmäki04:56
Oulunkylä04:58
Käpylä04:59
TognummerHL 19614
Linje
T
Rejsetid45 min
Acheter

Jokela Pasila Käpylä

Jokela05:0905:3906:0906:38
Saunakallio05:1505:4506:1506:45
Järvenpää05:1805:4806:1806:48
Ainola05:2105:5106:2106:51
Kerava05:2605:5606:2606:56
Tikkurila05:3506:0506:3507:05
Pasila05:4306:1306:4307:14
TognummerHL 9610HL 9618HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
R
Skift
Pasila05:5006:1506:4507:20
Käpylä05:5206:1706:4707:22
TognummerHL 8805HL 9007HL 9013HL 8814
Linje
I
K
K
I
Rejsetid43 min38 min38 min44 min
AcheterAcheterAcheterAcheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 02.20

Jokela Käpylä

Jokela03:0904:12
Saunakallio03:1504:19
Järvenpää03:1804:22
Ainola03:2104:25
Kerava03:3204:32
Savio03:3504:35
Korso03:3804:38
Rekola03:4004:40
Koivukylä03:4204:42
Hiekkaharju03:4504:45
Tikkurila03:4704:47
Puistola03:4904:49
Tapanila03:5104:51
Malmi03:5404:54
Pukinmäki03:5604:56
Oulunkylä03:5804:58
Käpylä03:5904:59
TognummerHL 9612HL 9614
Linje
T
T
Rejsetid50 min47 min
AcheterAcheter

Jokela Pasila Käpylä

Jokela05:0905:3906:09
Saunakallio05:1505:4506:15
Järvenpää05:1805:4806:18
Ainola05:2105:5106:21
Kerava05:2605:5606:26
Tikkurila05:3506:0506:35
Pasila05:4306:1306:43
TognummerHL 9610HL 9618HL 9620
Linje
R
R
R
Skift
Pasila05:5006:1506:45
Käpylä05:5206:1706:47
TognummerHL 8805HL 9007HL 9013
Linje
I
K
K
Rejsetid43 min38 min38 min
AcheterAcheterAcheter