Train O'Clock

Jokela Hiekkaharju Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 02.50

Jokela Hiekkaharju

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:42
Hiekkaharju04:44
TognummerHL 9604
Linje
T
Rejsetid30 min
Acheter

Jokela Kerava Hiekkaharju

Jokela05:09
Saunakallio05:15
Järvenpää05:18
Ainola05:21
Kerava05:25
TognummerHL 9610
Linje
R
Skift
Kerava05:34
Savio05:36
Korso05:39
Rekola05:41
Koivukylä05:43
Hiekkaharju05:46
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid37 min
Acheter

Jokela Tikkurila Hiekkaharju

Jokela05:3906:0906:38
Saunakallio05:4506:1506:45
Järvenpää05:4806:1806:48
Ainola05:5106:2106:51
Kerava05:5606:2606:56
Tikkurila06:0406:3407:04
TognummerHL 9618HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
Skift
Tikkurila06:1106:4107:11
Hiekkaharju06:1206:4207:12
TognummerHL 9005HL 9009HL 9015
Linje
K
K
K
Rejsetid33 min33 min34 min
AcheterAcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 02.50

Jokela Hiekkaharju

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:42
Hiekkaharju04:44
TognummerHL 9604
Linje
T
Rejsetid30 min
Acheter

Jokela Kerava Hiekkaharju

Jokela05:09
Saunakallio05:15
Järvenpää05:18
Ainola05:21
Kerava05:25
TognummerHL 9610
Linje
R
Skift
Kerava05:34
Savio05:36
Korso05:39
Rekola05:41
Koivukylä05:43
Hiekkaharju05:46
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid37 min
Acheter

Jokela Tikkurila Hiekkaharju

Jokela05:3906:0906:38
Saunakallio05:4506:1506:45
Järvenpää05:4806:1806:48
Ainola05:5106:2106:51
Kerava05:5606:2606:56
Tikkurila06:0406:3407:04
TognummerHL 9618HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
Skift
Tikkurila06:1106:4107:11
Hiekkaharju06:1206:4207:12
TognummerHL 9005HL 9009HL 9015
Linje
K
K
K
Rejsetid33 min33 min34 min
AcheterAcheterAcheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 02.50

Jokela Hiekkaharju

Jokela04:1205:09
Saunakallio04:1905:15
Järvenpää04:2205:18
Ainola04:2505:21
Kerava04:3205:32
Savio04:3505:35
Korso04:3805:38
Rekola04:4005:40
Koivukylä04:4205:42
Hiekkaharju04:4405:44
TognummerHL 9614HL 9616
Linje
T
T
Rejsetid32 min35 min
AcheterAcheter

Jokela Tikkurila Hiekkaharju

Jokela06:0907:0908:09
Saunakallio06:1507:1508:15
Järvenpää06:1807:1808:18
Ainola06:2107:2108:21
Kerava06:2607:2608:26
Tikkurila06:3407:3408:34
TognummerHL 9620HL 9628HL 9636
Linje
R
R
R
Skift
Tikkurila06:4107:4108:41
Hiekkaharju06:4207:4208:42
TognummerHL 9009HL 8815HL 8823
Linje
K
I
I
Rejsetid33 min33 min33 min
AcheterAcheterAcheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 02.50

Jokela Hiekkaharju

Jokela04:1205:09
Saunakallio04:1905:15
Järvenpää04:2205:18
Ainola04:2505:21
Kerava04:3205:32
Savio04:3505:35
Korso04:3805:38
Rekola04:4005:40
Koivukylä04:4205:42
Hiekkaharju04:4405:44
TognummerHL 9614HL 9616
Linje
T
T
Rejsetid32 min35 min
AcheterAcheter

Jokela Tikkurila Hiekkaharju

Jokela06:0907:0908:09
Saunakallio06:1507:1508:15
Järvenpää06:1807:1808:18
Ainola06:2107:2108:21
Kerava06:2607:2608:26
Tikkurila06:3407:3408:34
TognummerHL 9620HL 9628HL 9624
Linje
R
R
R
Skift
Tikkurila06:4107:4108:41
Hiekkaharju06:4207:4208:42
TognummerHL 9009HL 9023HL 9043
Linje
K
K
K
Rejsetid33 min33 min33 min
AcheterAcheterAcheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 02.50

Jokela Hiekkaharju

Jokela03:0904:12
Saunakallio03:1504:19
Järvenpää03:1804:22
Ainola03:2104:25
Kerava03:3204:32
Savio03:3504:35
Korso03:3804:38
Rekola03:4004:40
Koivukylä03:4204:42
Hiekkaharju03:4404:44
TognummerHL 9612HL 9614
Linje
T
T
Rejsetid35 min32 min
AcheterAcheter

Jokela Kerava Hiekkaharju

Jokela05:09
Saunakallio05:15
Järvenpää05:18
Ainola05:21
Kerava05:25
TognummerHL 9610
Linje
R
Skift
Kerava05:34
Savio05:36
Korso05:39
Rekola05:41
Koivukylä05:43
Hiekkaharju05:46
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid37 min
Acheter

Jokela Tikkurila Hiekkaharju

Jokela05:3906:09
Saunakallio05:4506:15
Järvenpää05:4806:18
Ainola05:5106:21
Kerava05:5606:26
Tikkurila06:0406:34
TognummerHL 9618HL 9620
Linje
R
R
Skift
Tikkurila06:1106:41
Hiekkaharju06:1206:42
TognummerHL 9005HL 9009
Linje
K
K
Rejsetid33 min33 min
AcheterAcheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 02.50

Jokela Hiekkaharju

Jokela04:14
Saunakallio04:20
Järvenpää04:23
Ainola04:26
Kerava04:32
Savio04:35
Korso04:38
Rekola04:40
Koivukylä04:42
Hiekkaharju04:44
TognummerHL 19614
Linje
T
Rejsetid30 min
Acheter

Jokela Kerava Hiekkaharju

Jokela05:09
Saunakallio05:15
Järvenpää05:18
Ainola05:21
Kerava05:25
TognummerHL 9610
Linje
R
Skift
Kerava05:34
Savio05:36
Korso05:39
Rekola05:41
Koivukylä05:43
Hiekkaharju05:46
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid37 min
Acheter

Jokela Tikkurila Hiekkaharju

Jokela05:3906:0906:38
Saunakallio05:4506:1506:45
Järvenpää05:4806:1806:48
Ainola05:5106:2106:51
Kerava05:5606:2606:56
Tikkurila06:0406:3407:04
TognummerHL 9618HL 9620HL 9622
Linje
R
R
R
Skift
Tikkurila06:1106:4107:11
Hiekkaharju06:1206:4207:12
TognummerHL 9005HL 9009HL 9015
Linje
K
K
K
Rejsetid33 min33 min34 min
AcheterAcheterAcheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 02.50

Jokela Hiekkaharju

Jokela03:0904:12
Saunakallio03:1504:19
Järvenpää03:1804:22
Ainola03:2104:25
Kerava03:3204:32
Savio03:3504:35
Korso03:3804:38
Rekola03:4004:40
Koivukylä03:4204:42
Hiekkaharju03:4404:44
TognummerHL 9612HL 9614
Linje
T
T
Rejsetid35 min32 min
AcheterAcheter

Jokela Kerava Hiekkaharju

Jokela05:09
Saunakallio05:15
Järvenpää05:18
Ainola05:21
Kerava05:25
TognummerHL 9610
Linje
R
Skift
Kerava05:34
Savio05:36
Korso05:39
Rekola05:41
Koivukylä05:43
Hiekkaharju05:46
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid37 min
Acheter

Jokela Tikkurila Hiekkaharju

Jokela05:3906:09
Saunakallio05:4506:15
Järvenpää05:4806:18
Ainola05:5106:21
Kerava05:5606:26
Tikkurila06:0406:34
TognummerHL 9618HL 9620
Linje
R
R
Skift
Tikkurila06:1106:41
Hiekkaharju06:1206:42
TognummerHL 9005HL 9009
Linje
K
K
Rejsetid33 min33 min
AcheterAcheter