Train O'Clock

Hiekkaharju Riihimäki Køreplan

Find rejse

Lørdag den 3. december 2022 kl. 08.50

Hiekkaharju Pasila Riihimäki

Hiekkaharju11:2411:29
Tikkurila11:2611:31
Puistola11:2811:33
Tapanila11:3011:35
Malmi11:3211:37
Pukinmäki11:3411:39
Oulunkylä11:3611:41
Käpylä11:3811:43
Pasila11:4011:45
TognummerHL 9088HL 8647
Linje
K
P
Skift
Pasila11:4512:15
Tikkurila11:5412:24
Kerava12:0312:33
Ainola12:0712:37
Järvenpää12:1012:40
Saunakallio12:1312:43
Jokela12:1912:49
Hyvinkää12:2612:56
Riihimäki12:3513:05
TognummerHL 9665HL 9669
Linje
R
R
Rejsetid1:111:36
AcheterAcheter

Hiekkaharju Tikkurila Riihimäki

Hiekkaharju09:1011:1411:19
Tikkurila09:1111:1511:20
TognummerHL 9042HL 9084HL 8646
Linje
K
K
P
Skift
Tikkurila09:2411:1911:24
Kerava09:33-11:33
Ainola09:37-11:37
Järvenpää09:40-11:40
Saunakallio09:43-11:43
Jokela09:49-11:49
Hyvinkää09:56-11:56
Riihimäki10:0511:5012:05
TognummerHL 9649IC 45HL 9661
Linje
R
R
Rejsetid55 min36 min46 min
AcheterAcheterAcheter

Søndag den 4. december 2022 kl. 08.50

Hiekkaharju Pasila Riihimäki

Hiekkaharju09:4709:59
Tikkurila09:4910:01
Puistola09:5110:03
Tapanila09:5310:05
Malmi09:5510:07
Pukinmäki09:5710:09
Oulunkylä09:5910:11
Käpylä10:0110:13
Pasila10:0310:15
TognummerHL 9056HL 8633
Linje
K
P
Skift
Pasila10:1510:45
Tikkurila10:2410:54
Kerava10:3311:03
Ainola10:3711:07
Järvenpää10:4011:10
Saunakallio10:4311:13
Jokela10:4911:19
Hyvinkää10:5611:26
Riihimäki11:0511:35
TognummerHL 9655HL 9659
Linje
R
R
Rejsetid1:181:36
AcheterAcheter

Hiekkaharju Tikkurila Riihimäki

Hiekkaharju08:5909:1709:29
Tikkurila09:0009:1809:30
TognummerHL 8623HL 9046HL 8628
Linje
P
K
P
Skift
Tikkurila10:2409:2409:54
Kerava10:3309:3310:03
Ainola10:3709:3710:07
Järvenpää10:4009:4010:10
Saunakallio10:4309:4310:13
Jokela10:4909:4910:19
Hyvinkää10:5609:5610:26
Riihimäki11:0510:0510:35
TognummerHL 9655HL 9649HL 9651
Linje
R
R
R
Rejsetid2:0648 min1:06
AcheterAcheterAcheter

Mandag den 5. december 2022 kl. 08.50

Hiekkaharju Pasila Riihimäki

Hiekkaharju09:1409:19
Tikkurila09:1609:21
Puistola09:1809:23
Tapanila09:2009:25
Malmi09:2209:27
Pukinmäki09:2409:29
Oulunkylä09:2609:31
Käpylä09:2809:33
Pasila09:3009:35
TognummerHL 9044HL 8627
Linje
K
P
Skift
Pasila09:4510:15
Tikkurila09:5410:24
Kerava10:0310:33
Ainola10:0710:37
Järvenpää10:1010:40
Saunakallio10:1310:43
Jokela10:1910:49
Hyvinkää10:2610:56
Riihimäki10:3511:05
TognummerHL 9651HL 9655
Linje
R
R
Rejsetid1:211:46
AcheterAcheter

Hiekkaharju Tikkurila Riihimäki

Hiekkaharju09:0409:0909:14
Tikkurila09:0509:1009:15
TognummerHL 9040HL 8626HL 9044
Linje
K
P
K
Skift
Tikkurila09:1909:2409:24
Kerava-09:3309:33
Ainola-09:3709:37
Järvenpää-09:4009:40
Saunakallio-09:4309:43
Jokela-09:4909:49
Hyvinkää-09:5609:56
Riihimäki09:5010:0510:05
TognummerIC 93HL 9649HL 9649
Linje
R
R
Rejsetid46 min56 min51 min
AcheterAcheterAcheter

Tirsdag den 6. december 2022 kl. 08.50

Hiekkaharju Pasila Riihimäki

Hiekkaharju09:47
Tikkurila09:49
Puistola09:51
Tapanila09:53
Malmi09:55
Pukinmäki09:57
Oulunkylä09:59
Käpylä10:01
Pasila10:03
TognummerHL 9056
Linje
K
Skift
Pasila10:15
Tikkurila10:24
Kerava10:33
Ainola10:37
Järvenpää10:40
Saunakallio10:43
Jokela10:49
Hyvinkää10:56
Riihimäki11:05
TognummerHL 9655
Linje
R
Rejsetid1:18
Acheter

Hiekkaharju Tikkurila Riihimäki

Hiekkaharju08:5909:1709:2909:47
Tikkurila09:0009:1809:3009:48
TognummerHL 8623HL 9046HL 8628HL 9056
Linje
P
K
P
K
Skift
Tikkurila09:2409:2409:5409:54
Kerava09:3309:3310:0310:03
Ainola09:3709:3710:0710:07
Järvenpää09:4009:4010:1010:10
Saunakallio09:4309:4310:1310:13
Jokela09:4909:4910:1910:19
Hyvinkää09:5609:5610:2610:26
Riihimäki10:0510:0510:3510:35
TognummerHL 9649HL 9649HL 9651HL 9651
Linje
R
R
R
R
Rejsetid1:0648 min1:0648 min
AcheterAcheterAcheterAcheter

Onsdag den 7. december 2022 kl. 08.50

Hiekkaharju Pasila Riihimäki

Hiekkaharju09:1409:19
Tikkurila09:1609:21
Puistola09:1809:23
Tapanila09:2009:25
Malmi09:2209:27
Pukinmäki09:2409:29
Oulunkylä09:2609:31
Käpylä09:2809:33
Pasila09:3009:35
TognummerHL 9044HL 8627
Linje
K
P
Skift
Pasila09:4510:15
Tikkurila09:5410:24
Kerava10:0310:33
Ainola10:0710:37
Järvenpää10:1010:40
Saunakallio10:1310:43
Jokela10:1910:49
Hyvinkää10:2610:56
Riihimäki10:3511:05
TognummerHL 9651HL 9655
Linje
R
R
Rejsetid1:211:46
AcheterAcheter

Hiekkaharju Tikkurila Riihimäki

Hiekkaharju09:0409:0909:14
Tikkurila09:0509:1009:15
TognummerHL 9040HL 8626HL 9044
Linje
K
P
K
Skift
Tikkurila09:1909:2409:24
Kerava-09:3309:33
Ainola-09:3709:37
Järvenpää-09:4009:40
Saunakallio-09:4309:43
Jokela-09:4909:49
Hyvinkää-09:5609:56
Riihimäki09:5010:0510:05
TognummerIC 93HL 9649HL 9649
Linje
R
R
Rejsetid46 min56 min51 min
AcheterAcheterAcheter

Torsdag den 8. december 2022 kl. 08.50

Hiekkaharju Pasila Riihimäki

Hiekkaharju09:1409:19
Tikkurila09:1609:21
Puistola09:1809:23
Tapanila09:2009:25
Malmi09:2209:27
Pukinmäki09:2409:29
Oulunkylä09:2609:31
Käpylä09:2809:33
Pasila09:3009:35
TognummerHL 9044HL 8627
Linje
K
P
Skift
Pasila09:4510:15
Tikkurila09:5410:24
Kerava10:0310:33
Ainola10:0710:37
Järvenpää10:1010:40
Saunakallio10:1310:43
Jokela10:1910:49
Hyvinkää10:2610:56
Riihimäki10:3511:05
TognummerHL 9651HL 9655
Linje
R
R
Rejsetid1:211:46
AcheterAcheter

Hiekkaharju Tikkurila Riihimäki

Hiekkaharju09:0409:0909:14
Tikkurila09:0509:1009:15
TognummerHL 9040HL 8626HL 9044
Linje
K
P
K
Skift
Tikkurila09:1909:2409:24
Kerava-09:3309:33
Ainola-09:3709:37
Järvenpää-09:4009:40
Saunakallio-09:4309:43
Jokela-09:4909:49
Hyvinkää-09:5609:56
Riihimäki09:5010:0510:05
TognummerIC 93HL 9649HL 9649
Linje
R
R
Rejsetid46 min56 min51 min
AcheterAcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 08.50

Hiekkaharju Pasila Riihimäki

Hiekkaharju09:0409:0910:14
Tikkurila09:0609:1110:16
Puistola09:0809:1310:18
Tapanila09:1009:1510:20
Malmi09:1209:1710:22
Pukinmäki09:1409:1910:24
Oulunkylä09:1609:2110:26
Käpylä09:1809:2310:28
Pasila09:2009:2510:30
TognummerHL 9040HL 8626HL 9064
Linje
K
P
K
Skift
Pasila09:4510:1510:45
Tikkurila09:5410:2410:54
Kerava10:0310:3311:03
Ainola10:0710:3711:07
Järvenpää10:1010:4011:10
Saunakallio10:1310:4311:13
Jokela10:1910:4911:19
Hyvinkää10:2610:5611:26
Riihimäki10:3511:0511:35
TognummerHL 9651HL 9655HL 9659
Linje
R
R
R
Rejsetid1:311:561:21
AcheterAcheterAcheter

Hiekkaharju Tikkurila Riihimäki

Hiekkaharju08:5408:59
Tikkurila08:5509:00
TognummerHL 9038HL 8623
Linje
K
P
Skift
Tikkurila09:1909:24
Kerava-09:33
Ainola-09:37
Järvenpää-09:40
Saunakallio-09:43
Jokela-09:49
Hyvinkää-09:56
Riihimäki09:5010:05
TognummerIC 93HL 9649
Linje
R
Rejsetid56 min1:06
AcheterAcheter