Train O'Clock

Hiekkaharju Hyvinkää Køreplan

Find rejse

Lørdag den 3. december 2022 kl. 09.00

Hiekkaharju Kerava Hyvinkää

Hiekkaharju09:0609:2109:3610:3311:03
Koivukylä09:0809:2309:3810:3511:05
Rekola09:1009:2509:4010:3711:07
Korso09:1209:2709:4210:3911:09
Savio09:1509:3009:4510:4211:12
Kerava09:1809:3309:4810:4511:15
TognummerHL 9051HL 9055HL 9061HL 9079HL 9089
Linje
K
K
K
K
K
Skift
Kerava09:3310:0310:3311:0311:33
Ainola09:3710:0710:3711:0711:37
Järvenpää09:4010:1010:4011:1011:40
Saunakallio09:4310:1310:4311:1311:43
Jokela09:4910:1910:4911:1911:49
Hyvinkää09:5510:2510:5511:2511:55
TognummerHL 9649HL 9651HL 9655HL 9659HL 9661
Linje
R
R
R
R
R
Rejsetid49 min1:041:1952 min52 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Søndag den 4. december 2022 kl. 09.00

Hiekkaharju Pasila Hyvinkää

Hiekkaharju09:4709:59
Tikkurila09:4910:01
Puistola09:5110:03
Tapanila09:5310:05
Malmi09:5510:07
Pukinmäki09:5710:09
Oulunkylä09:5910:11
Käpylä10:0110:13
Pasila10:0310:15
TognummerHL 9056HL 8633
Linje
K
P
Skift
Pasila10:1510:45
Tikkurila10:2410:54
Kerava10:3311:03
Ainola10:3711:07
Järvenpää10:4011:10
Saunakallio10:4311:13
Jokela10:4911:19
Hyvinkää10:5511:25
TognummerHL 9655HL 9659
Linje
R
R
Rejsetid1:081:26
AcheterAcheter

Hiekkaharju Tikkurila Hyvinkää

Hiekkaharju09:1709:2910:25
Tikkurila09:1809:3010:26
TognummerHL 9046HL 8628HL 9354
Linje
K
P
K
Skift
Tikkurila09:2409:5411:24
Kerava09:3310:0311:33
Ainola09:3710:0711:37
Järvenpää09:4010:1011:40
Saunakallio09:4310:1311:43
Jokela09:4910:1911:49
Hyvinkää09:5510:2511:55
TognummerHL 9649HL 9651HL 9661
Linje
R
R
R
Rejsetid38 min56 min1:30
AcheterAcheterAcheter

Mandag den 5. december 2022 kl. 09.00

Hiekkaharju Pasila Hyvinkää

Hiekkaharju09:1409:1910:24
Tikkurila09:1609:2110:26
Puistola09:1809:2310:28
Tapanila09:2009:2510:30
Malmi09:2209:2710:32
Pukinmäki09:2409:2910:34
Oulunkylä09:2609:3110:36
Käpylä09:2809:3310:38
Pasila09:3009:3510:40
TognummerHL 9044HL 8627HL 9068
Linje
K
P
K
Skift
Pasila09:4510:1510:45
Tikkurila09:5410:2410:54
Kerava10:0310:3311:03
Ainola10:0710:3711:07
Järvenpää10:1010:4011:10
Saunakallio10:1310:4311:13
Jokela10:1910:4911:19
Hyvinkää10:2510:5511:25
TognummerHL 9651HL 9655HL 9659
Linje
R
R
R
Rejsetid1:111:361:01
AcheterAcheterAcheter

Hiekkaharju Tikkurila Hyvinkää

Hiekkaharju09:04
Tikkurila09:05
TognummerHL 9040
Linje
K
Skift
Tikkurila09:24
Kerava09:33
Ainola09:37
Järvenpää09:40
Saunakallio09:43
Jokela09:49
Hyvinkää09:55
TognummerHL 9649
Linje
R
Rejsetid51 min
Acheter

Hiekkaharju Tikkurila Riihimäki Hyvinkää

Hiekkaharju09:09
Tikkurila09:10
TognummerHL 8626
Linje
P
Skift
Tikkurila09:19
Riihimäki09:50
TognummerIC 93
Skift
Riihimäki09:55
Hyvinkää10:02
TognummerHL 9646
Linje
R
Rejsetid53 min
Acheter

Tirsdag den 6. december 2022 kl. 09.00

Hiekkaharju Pasila Hyvinkää

Hiekkaharju09:4709:59
Tikkurila09:4910:01
Puistola09:5110:03
Tapanila09:5310:05
Malmi09:5510:07
Pukinmäki09:5710:09
Oulunkylä09:5910:11
Käpylä10:0110:13
Pasila10:0310:15
TognummerHL 9056HL 8633
Linje
K
P
Skift
Pasila10:1510:45
Tikkurila10:2410:54
Kerava10:3311:03
Ainola10:3711:07
Järvenpää10:4011:10
Saunakallio10:4311:13
Jokela10:4911:19
Hyvinkää10:5511:25
TognummerHL 9655HL 9659
Linje
R
R
Rejsetid1:081:26
AcheterAcheter

Hiekkaharju Tikkurila Hyvinkää

Hiekkaharju09:1709:2910:25
Tikkurila09:1809:3010:26
TognummerHL 9046HL 8628HL 9354
Linje
K
P
K
Skift
Tikkurila09:2409:5411:24
Kerava09:3310:0311:33
Ainola09:3710:0711:37
Järvenpää09:4010:1011:40
Saunakallio09:4310:1311:43
Jokela09:4910:1911:49
Hyvinkää09:5510:2511:55
TognummerHL 9649HL 9651HL 9661
Linje
R
R
R
Rejsetid38 min56 min1:30
AcheterAcheterAcheter

Onsdag den 7. december 2022 kl. 09.00

Hiekkaharju Pasila Hyvinkää

Hiekkaharju09:1409:1910:24
Tikkurila09:1609:2110:26
Puistola09:1809:2310:28
Tapanila09:2009:2510:30
Malmi09:2209:2710:32
Pukinmäki09:2409:2910:34
Oulunkylä09:2609:3110:36
Käpylä09:2809:3310:38
Pasila09:3009:3510:40
TognummerHL 9044HL 8627HL 9068
Linje
K
P
K
Skift
Pasila09:4510:1510:45
Tikkurila09:5410:2410:54
Kerava10:0310:3311:03
Ainola10:0710:3711:07
Järvenpää10:1010:4011:10
Saunakallio10:1310:4311:13
Jokela10:1910:4911:19
Hyvinkää10:2510:5511:25
TognummerHL 9651HL 9655HL 9659
Linje
R
R
R
Rejsetid1:111:361:01
AcheterAcheterAcheter

Hiekkaharju Tikkurila Hyvinkää

Hiekkaharju09:04
Tikkurila09:05
TognummerHL 9040
Linje
K
Skift
Tikkurila09:24
Kerava09:33
Ainola09:37
Järvenpää09:40
Saunakallio09:43
Jokela09:49
Hyvinkää09:55
TognummerHL 9649
Linje
R
Rejsetid51 min
Acheter

Hiekkaharju Tikkurila Riihimäki Hyvinkää

Hiekkaharju09:09
Tikkurila09:10
TognummerHL 8626
Linje
P
Skift
Tikkurila09:19
Riihimäki09:50
TognummerIC 93
Skift
Riihimäki09:55
Hyvinkää10:02
TognummerHL 9646
Linje
R
Rejsetid53 min
Acheter

Torsdag den 8. december 2022 kl. 09.00

Hiekkaharju Pasila Hyvinkää

Hiekkaharju09:1409:1910:24
Tikkurila09:1609:2110:26
Puistola09:1809:2310:28
Tapanila09:2009:2510:30
Malmi09:2209:2710:32
Pukinmäki09:2409:2910:34
Oulunkylä09:2609:3110:36
Käpylä09:2809:3310:38
Pasila09:3009:3510:40
TognummerHL 9044HL 8627HL 9068
Linje
K
P
K
Skift
Pasila09:4510:1510:45
Tikkurila09:5410:2410:54
Kerava10:0310:3311:03
Ainola10:0710:3711:07
Järvenpää10:1010:4011:10
Saunakallio10:1310:4311:13
Jokela10:1910:4911:19
Hyvinkää10:2510:5511:25
TognummerHL 9651HL 9655HL 9659
Linje
R
R
R
Rejsetid1:111:361:01
AcheterAcheterAcheter

Hiekkaharju Tikkurila Hyvinkää

Hiekkaharju09:04
Tikkurila09:05
TognummerHL 9040
Linje
K
Skift
Tikkurila09:24
Kerava09:33
Ainola09:37
Järvenpää09:40
Saunakallio09:43
Jokela09:49
Hyvinkää09:55
TognummerHL 9649
Linje
R
Rejsetid51 min
Acheter

Hiekkaharju Tikkurila Riihimäki Hyvinkää

Hiekkaharju09:09
Tikkurila09:10
TognummerHL 8626
Linje
P
Skift
Tikkurila09:19
Riihimäki09:50
TognummerIC 93
Skift
Riihimäki09:55
Hyvinkää10:02
TognummerHL 9646
Linje
R
Rejsetid53 min
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 09.00

Hiekkaharju Pasila Hyvinkää

Hiekkaharju09:1409:1910:24
Tikkurila09:1609:2110:26
Puistola09:1809:2310:28
Tapanila09:2009:2510:30
Malmi09:2209:2710:32
Pukinmäki09:2409:2910:34
Oulunkylä09:2609:3110:36
Käpylä09:2809:3310:38
Pasila09:3009:3510:40
TognummerHL 9044HL 8627HL 9068
Linje
K
P
K
Skift
Pasila09:4510:1510:45
Tikkurila09:5410:2410:54
Kerava10:0310:3311:03
Ainola10:0710:3711:07
Järvenpää10:1010:4011:10
Saunakallio10:1310:4311:13
Jokela10:1910:4911:19
Hyvinkää10:2510:5511:25
TognummerHL 9651HL 9655HL 9659
Linje
R
R
R
Rejsetid1:111:361:01
AcheterAcheterAcheter

Hiekkaharju Tikkurila Hyvinkää

Hiekkaharju09:04
Tikkurila09:05
TognummerHL 9040
Linje
K
Skift
Tikkurila09:24
Kerava09:33
Ainola09:37
Järvenpää09:40
Saunakallio09:43
Jokela09:49
Hyvinkää09:55
TognummerHL 9649
Linje
R
Rejsetid51 min
Acheter

Hiekkaharju Tikkurila Riihimäki Hyvinkää

Hiekkaharju09:09
Tikkurila09:10
TognummerHL 8626
Linje
P
Skift
Tikkurila09:19
Riihimäki09:50
TognummerIC 93
Skift
Riihimäki09:55
Hyvinkää10:02
TognummerHL 9646
Linje
R
Rejsetid53 min
Acheter