Train O'Clock

Helsinki til Ylivieska Tog Køreplan

Find rejse

Tirsdag den 25. juni 2024 kl. 07.00

Helsinki Ylivieska

Helsinki08:1910:1912:1913:1914:19
Pasila08:2510:2512:2513:2514:25
Tikkurila08:3510:3512:3513:3514:35
Tampere10:0212:0214:0215:0216:02
Karhejärvi---15:2716:26
Parkano---15:45-
Madesjärvi---16:00-
Seinäjoki11:0913:0915:1316:3517:23
Jepua--15:48--
Lapua11:22--16:48-
Kauhava11:31--16:57-
Härmä11:41--17:07-
Voltti11:50----
Pännäinen12:0913:53-17:30-
Kokkola12:2914:1216:1617:5018:28
Kannus12:48--18:09-
Ylivieska13:0714:4716:5118:2819:03
TognummerIC 23S 33IC 25IC 37IC 27
Rejsetid4:484:284:325:094:44

Onsdag den 26. juni 2024 kl. 07.00

Helsinki Ylivieska

Helsinki08:1910:1912:1913:1914:19
Pasila08:2510:2512:2513:2514:25
Tikkurila08:3510:3512:3513:3514:35
Tampere10:0212:0214:0215:0216:02
Karhejärvi---15:2716:26
Parkano---15:45-
Madesjärvi---16:00-
Seinäjoki11:0913:0915:1316:3517:23
Jepua--15:48--
Lapua11:22--16:48-
Kauhava11:31--16:57-
Härmä11:41--17:07-
Voltti11:50----
Pännäinen12:0913:53-17:30-
Kokkola12:2914:1216:1617:5018:28
Kannus12:48--18:09-
Ylivieska13:0714:4716:5118:2819:03
TognummerIC 23S 33IC 25IC 37IC 27
Rejsetid4:484:284:325:094:44

Torsdag den 27. juni 2024 kl. 07.00

Helsinki Ylivieska

Helsinki08:1910:1912:1913:1914:19
Pasila08:2510:2512:2513:2514:25
Tikkurila08:3510:3512:3513:3514:35
Tampere10:0212:0214:0215:0216:02
Karhejärvi---15:2716:26
Parkano---15:45-
Madesjärvi---16:00-
Seinäjoki11:0913:0915:1316:3517:23
Jepua--15:48--
Lapua11:22--16:48-
Kauhava11:31--16:57-
Härmä11:41--17:07-
Voltti11:50----
Pännäinen12:0913:53-17:30-
Kokkola12:2914:1216:1617:5018:28
Kannus12:48--18:09-
Ylivieska13:0714:4716:5118:2819:03
TognummerIC 23S 33IC 25IC 37IC 27
Rejsetid4:484:284:325:094:44

Fredag den 28. juni 2024 kl. 07.00

Helsinki Ylivieska

Helsinki08:1910:1912:1913:1914:19
Pasila08:2510:2512:2513:2514:25
Tikkurila08:3510:3512:3513:3514:35
Tampere10:0212:0214:0215:0216:02
Karhejärvi---15:2716:26
Parkano---15:45-
Madesjärvi---16:00-
Seinäjoki11:0913:0915:1316:3517:23
Jepua--15:48--
Lapua11:22--16:48-
Kauhava11:31--16:57-
Härmä11:41--17:07-
Voltti11:50----
Pännäinen12:0913:53-17:30-
Kokkola12:2914:1216:1617:5018:28
Kannus12:48--18:09-
Ylivieska13:0714:4716:5118:2819:03
TognummerIC 23S 33IC 25IC 37IC 27
Rejsetid4:484:284:325:094:44

Lørdag den 29. juni 2024 kl. 07.00

Helsinki Ylivieska

Helsinki08:1910:1912:1913:1914:19
Pasila08:2510:2512:2513:2514:25
Tikkurila08:3510:3512:3513:3514:35
Tampere10:0212:0214:0215:0216:02
Karhejärvi---15:2716:26
Parkano---15:45-
Madesjärvi---16:00-
Seinäjoki11:0913:0915:1316:3517:23
Jepua--15:48--
Lapua11:22--16:48-
Kauhava11:31--16:57-
Härmä11:41--17:07-
Voltti11:50----
Pännäinen12:0913:53-17:30-
Kokkola12:2914:1216:1617:5018:28
Kannus12:48--18:09-
Ylivieska13:0714:4716:5118:2819:03
TognummerIC 23S 33IC 25IC 37IC 27
Rejsetid4:484:284:325:094:44

Søndag den 30. juni 2024 kl. 07.00

Helsinki Ylivieska

Helsinki08:1910:1912:1913:1914:19
Pasila08:2510:2512:2513:2514:25
Tikkurila08:3510:3512:3513:3514:35
Tampere10:0212:0214:0215:0216:02
Karhejärvi---15:2716:26
Parkano---15:45-
Madesjärvi---16:00-
Seinäjoki11:0913:0915:1316:3517:23
Jepua--15:48--
Lapua11:22--16:48-
Kauhava11:31--16:57-
Härmä11:41--17:07-
Voltti11:50----
Pännäinen12:0913:53-17:30-
Kokkola12:2914:1216:1617:5018:28
Kannus12:48--18:09-
Ylivieska13:0714:4716:5118:2819:03
TognummerIC 23IC 33IC 25IC 37IC 27
Rejsetid4:484:284:325:094:44

Mandag den 1. juli 2024 kl. 07.00

Helsinki Ylivieska

Helsinki08:1910:1912:1913:1914:19
Pasila08:2510:2512:2513:2514:25
Tikkurila08:3510:3512:3513:3514:35
Tampere10:0212:0214:0215:0216:02
Karhejärvi---15:2716:26
Parkano---15:45-
Madesjärvi---16:00-
Seinäjoki11:0913:0915:1316:3517:23
Jepua--15:48--
Lapua11:22--16:48-
Kauhava11:31--16:57-
Härmä11:41--17:07-
Voltti11:50----
Pännäinen12:0913:53-17:30-
Kokkola12:2914:1216:1617:5018:28
Kannus12:48--18:09-
Ylivieska13:0714:4716:5118:2819:03
TognummerIC 23S 33IC 25IC 37IC 27
Rejsetid4:484:284:325:094:44