Wolfen (Kr Bitterfeld) til Radis Tog Køreplan
Lørdag den 8. juni 2024 kl. 07.00
Wolfen(Bitterfeld) Bitterfeld Radis
Wolfen(Bitterfeld) | 07:37 | 08:37 | 09:37 |
Greppin | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Bitterfeld | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Linje | S2 | S8 | S2 |
Skift | |||
Bitterfeld | 08:20 | 09:16 | 10:20 |
Muldenstein | 08:24 | 09:20 | 10:24 |
Burgkemnitz | 08:28 | 09:24 | 10:28 |
Gräfenhainichen | 08:32 | 09:28 | 10:32 |
Radis | 08:42 | 09:44 | 10:42 |
Linje | S8 | S2 | S8 |
Rejsetid | 1:05 | 1:07 | 1:05 |
Søndag den 9. juni 2024 kl. 07.00
Wolfen(Bitterfeld) Bitterfeld Radis
Wolfen(Bitterfeld) | 07:37 | 08:37 | 09:37 |
Greppin | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Bitterfeld | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Linje | S2 | S8 | S2 |
Skift | |||
Bitterfeld | 08:20 | 09:16 | 10:20 |
Muldenstein | 08:24 | 09:20 | 10:24 |
Burgkemnitz | 08:28 | 09:24 | 10:28 |
Gräfenhainichen | 08:32 | 09:28 | 10:32 |
Radis | 08:42 | 09:44 | 10:42 |
Linje | S8 | S2 | S8 |
Rejsetid | 1:05 | 1:07 | 1:05 |
Mandag den 10. juni 2024 kl. 07.00
Wolfen(Bitterfeld) Bitterfeld Radis
Wolfen(Bitterfeld) | 07:06 | 08:01 | 08:37 |
Greppin | 07:08 | 08:04 | 08:39 |
Bitterfeld | 07:11 | 08:07 | 08:42 |
Linje | S2 | S8 | S8 |
Skift | |||
Bitterfeld | 07:16 | 08:20 | 09:16 |
Muldenstein | 07:20 | 08:24 | 09:20 |
Burgkemnitz | 07:24 | 08:28 | 09:24 |
Gräfenhainichen | 07:28 | 08:32 | 09:28 |
Radis | 07:44 | 08:42 | 09:44 |
Linje | S2 | S8 | S2 |
Rejsetid | 38 min | 41 min | 1:07 |
Tirsdag den 11. juni 2024 kl. 07.00
Wolfen(Bitterfeld) Bitterfeld Radis
Wolfen(Bitterfeld) | 07:06 | 08:01 | 08:37 |
Greppin | 07:08 | 08:04 | 08:39 |
Bitterfeld | 07:11 | 08:07 | 08:42 |
Linje | S2 | S8 | S8 |
Skift | |||
Bitterfeld | 07:16 | 08:20 | 09:16 |
Muldenstein | 07:20 | 08:24 | 09:20 |
Burgkemnitz | 07:24 | 08:28 | 09:24 |
Gräfenhainichen | 07:28 | 08:32 | 09:28 |
Radis | 07:44 | 08:42 | 09:44 |
Linje | S2 | S8 | S2 |
Rejsetid | 38 min | 41 min | 1:07 |
Onsdag den 12. juni 2024 kl. 07.00
Wolfen(Bitterfeld) Bitterfeld Radis
Wolfen(Bitterfeld) | 07:06 | 08:01 | 08:37 |
Greppin | 07:08 | 08:04 | 08:39 |
Bitterfeld | 07:11 | 08:07 | 08:42 |
Linje | S2 | S8 | S8 |
Skift | |||
Bitterfeld | 07:16 | 08:20 | 09:16 |
Muldenstein | 07:20 | 08:24 | 09:20 |
Burgkemnitz | 07:24 | 08:28 | 09:24 |
Gräfenhainichen | 07:28 | 08:32 | 09:28 |
Radis | 07:44 | 08:42 | 09:44 |
Linje | S2 | S8 | S2 |
Rejsetid | 38 min | 41 min | 1:07 |
Torsdag den 13. juni 2024 kl. 07.00
Wolfen(Bitterfeld) Bitterfeld Radis
Wolfen(Bitterfeld) | 07:06 | 08:01 | 08:37 |
Greppin | 07:08 | 08:04 | 08:39 |
Bitterfeld | 07:11 | 08:07 | 08:42 |
Linje | S2 | S8 | S8 |
Skift | |||
Bitterfeld | 07:16 | 08:20 | 09:16 |
Muldenstein | 07:20 | 08:24 | 09:20 |
Burgkemnitz | 07:24 | 08:28 | 09:24 |
Gräfenhainichen | 07:28 | 08:32 | 09:28 |
Radis | 07:44 | 08:42 | 09:44 |
Linje | S2 | S8 | S2 |
Rejsetid | 38 min | 41 min | 1:07 |
Fredag den 14. juni 2024 kl. 07.00
Wolfen(Bitterfeld) Bitterfeld Radis
Wolfen(Bitterfeld) | 07:06 | 08:01 | 08:37 |
Greppin | 07:08 | 08:04 | 08:39 |
Bitterfeld | 07:11 | 08:07 | 08:42 |
Linje | S2 | S8 | S8 |
Skift | |||
Bitterfeld | 07:16 | 08:20 | 09:16 |
Muldenstein | 07:20 | 08:24 | 09:20 |
Burgkemnitz | 07:24 | 08:28 | 09:24 |
Gräfenhainichen | 07:28 | 08:32 | 09:28 |
Radis | 07:44 | 08:42 | 09:44 |
Linje | S2 | S8 | S2 |
Rejsetid | 38 min | 41 min | 1:07 |